חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

10 רעיונות לעסקים שתוכלו לנהל מהמחשב בבית

 1. קלדנות –  הקלדה היא מקצוע מבוקש מאוד. ישנם אינספור כתבים, מקורות, רעיונות, שכפולים של בתי ספר וכדומה, הכתובים בכתב יד, בדרכם להדפסה. אם אתם יודעים להקליד בשיטה עיוורת תוכלו לתת שירותי הקלדה. התמחור להקלדה עיוורת יכול להיעשות על פי מספר תווים או דפים. למדריך המלא הקליקו כאן.

   

 2. גרפיקה – תוכלו לפתוח עסק עצמאי בגרפיקה ולתת שירותי גרפיקה למוסדות, אנשים פרטיים, צלמות ועוד. עסק של גרפיקה ניתן לפתיחה עם השקעה ברכישת מחשב ולא יותר. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 3. מתכנן טיולים – ישנם אנשים רבים שאוהבים לצאת לטיולים, אך עיסוקי החיים מונעים מהם להכין תוכנית לטיולים אטרקטיבים. לצורך כך, הם פונים למתכנן טיולים. תצטרכו לבחור בטיולים שאתם מעוניינים לתכנן – טיולים בישראל או טיולים בחו"ל. תכנון  טיולים נחשב למקצוע משתלם, במיוחד אם אתם גם זמינים בזמן הטיול עצמו.

   

 4. ציור ממוחשב – איור ממוחשב הוא מקצוע הנצרך לעיתונות, סופרי קומיקס, מגזינים, בתי ספר, משרדי פרסום, עמותות, מחלקות תרבות במועצות המקומיות וכל מי שמתעסק עם חומר ותוכן. המעלה העיקרית במקצוע האיור הממוחשב, היא הרווחיות הגבוהה בשעות מעטות יחסית. למדריך המלא הקליקו כאן. 
   
 5. עסק אינטרנטי – אם יש לכם מוצרים למכירה או שירות שאתם מעוניינים לתת לציבור, תוכלו להקים אתר אינטרנט ייעודי. את אתר האינטרנט או החנות המקוונת מנהלים דרך המחשב. במקביל לעבודה מול המחשב יהיה צורך לדאוג לאריזת הסחורה המוזמנת ולשילוחה. המדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 6. הוראת בניית אתרים – אם אתם עובדים כבוני אתרים שכירים או עצמאיים, תוכלו לתת שיעורים פרטיים בתחום. בעלי עסקים רבים שיש להם אתר, מעוניינים ללמוד בניית אתרים רק בשביל לדעת לתחזק את האתרים שלהם עצמם, להעלות פוסטים ועוד. ניתן ללמד הכל בצורה מקוונת דרך המחשב שבבית. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 7. שירותי גביה – בעלי עסקים קטנים רבים נתקלים בקושי לגבות את התשלום תמורת השירות שהם נותנים. אם יש לכם יכולת התנהלות, תוכלו להיות הפה לבעלי עסקים רבים ולקבל אחוזים מהגביות שאתם מבצעים עבורם. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 8. מכירת תמונות – ישנם אתרי תמונות רבים המשלמים לצלמים תמורת כל תמונה שהם מעלים. איך זה עובד? אתם מצלמים תמונות איכותיות, מעלים את זה לאחד האתרים הייעודיים, מסווגים את התמונות במילות מפתח, ועל כל קליק והורדה של התמונה, אתם מקבלים כסף מאתר התמונות. רוב הצלמים שעושים את זה, נהנים מהכנסה צדדית נחמדה, ולא מתבססים על משכורת חודשית. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   
 9. תרגום ספרים – עבודה זו מיועדת למי שבקיא בשתי שפות ברמה של שפת אם ומסוגל לשבת על הכסא בריכוז מוחלט במשך שעות. עבודה של תרגום ספרים מעניקה שכר גבוה מאוד למתרגם – מאתיים ש"ח לשעה ואפילו יותר. למדריך המלא הקליקו כאן.

   

 10. כתיבה – מגזינים, אתרי אינטרנט, עמותות, עבודות BA… כל אלו הם רק חלק מאופציות העבודה הקיימות בתחום הכתיבה. למדריך המלא הקליקו כאן. 

מצאתם את עצמכם מתאימים לאחד מהרעיונות להקמת עסק בעבודה מול מחשב? מוזמנים לפנות למומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד וליווי עסקי מקצועי לאורך תהליך הקמת העסק. חברת המפתח מלווה עסקים רבים להצלחתם העסקית. דברו איתנו כדי להוביל שינוי מוצלח. 

רעיונות לעסקים מול מחשב
פניה מהירה: