המדריך לפתיחת חנות לחומרי בניין וצבע!

ענף הבנייה בישראל מגלגל מידי שנה מיליונים. חלק נכבד עובר דרך חנויות חומרי הבניה. רבים מכנים חנויות אלו בשם "חנויות טמבור" אך המילה טמבור השתרשה בגלל שלטי חברת טמבו שהיו תלויים בפתחי חנויות חומרי הבנייה. חנויות אלו פרוסות היטב בכל מיקום הארץ. התחרות מאפשרת כניסה לשוק.

מי קהל היעד?

 1. קבלנים.
 2. אנשים פרטיים.
 3. בתי ספר ומוסדות חינוך.
 4. מוסדות ציבור ועמותות.

חנות לחומרי בניה היא חנות מבוקשת מאוד. כשנכנסים אליה, תמיד יהיו בה עוד לקוחות. אם אתם רוצים להיות גם כאלו, אתם מוזמנים ללמוד איך לעבוד. מצפה לכם עבודה רבה וסבלנות.

חומרי בניין

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

שלבים לפתיחת חנות חומרי בנייה

 1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שתפנו להשקיע בהקמת העסק החדש, אתם חייבים לפנות לייעוץ עסקי. רק אחרי שפניתם לייעוץ עסקי ויועץ עסקי בנה לכם תוכנית עסקית מפורטת הכוללת את כל נתוני העסק שלכם, רק לאחר שהוא בדק את כדאיות פתיחת החנות לחומרי בניה באזור שלכם, תוכלו להתפנות להקמת החנות. לא כל יום פותחים עסק ואתם לא רוצים לפשוט רגל. כך שאתם באמת צריכים לפעול בהנחיית יועץ עסקי מקצועי ומנוסה.
 2. דיווח מול רשויות המס – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. בנוסף, תצטרכו לדאוג לרישיון עסק בהתאם לחוק רישוי עסקים. לצורך כך פנו ליועץ עסקים מומחה לעסקים בהקמה.
   
 3. השכרת מקום מתאים. תדרשו למצוא מקום גדול מאוד שיכיל את כל מה שאתם רוצים שיהיה בחנות שלכם.
 4. רכישת ציוד  – שולחן, כסאות לעובדים ומחשבים לעריכת חשבון, מעמדים למיקום הסחורה, סחורה ועוד. הסחורה תכיל: חומרי בניה, גופי תאורה, כלי עבודה ועוד.
 5. רכישת ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולסחורה הקיימת (ביטוח צד ג, ביטוח עובדים וביטוח תכולה).
 6. מיתוג ופרסום- על השלב של מיתוג ופרסום העסק לא מומלץ לוותר. כמו שאמרנו, עסק מצליח חייב להיות מושקע בצורה מקצועית מאוד. אתם רוצים שלקוחות יפנו דווקא לחנות שלכם. אם תפנו לסוכנות פרסום מנוסה שתמתג את החנות שלכם כמו שצריך, אתם תהפכו למבוקשים. כי השם שלכם ילך לפניכם.

כמה עולה להקים חנות לחומרי בנייה?

פתיחת חנות לחומרי בנייה היא השקעה כלכלית של מינימום 150 אלף ש"ח. זאת הסיבה שתשקיעו בייעוץ עסקי לפני הפתיחה החגיגית. כדי להצליח חייבים לבנות תוכנית עסקית. 

יועץ עסקי מומלץ לחנות חומרי בנייה בהקמה

רוצים להקים עסק חדש של מוצרי בנייה? רוצים לדעת העסק שלכם הולך לכיוון הנכון? אנחנו כאן בשבילכם. צוות המומחים של חברת המפתח לליווי והקמת עסקים יעזרו לכם לאורך כל הדרך. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל פרטי הקמת העסק שלכם. בשיתוף שלכם נבדוק אם אכן שווה לכם לפתוח את העסק ובאיזו דרך. אנו גם נעזור לכם לתמחר את המוצרים כדי שגם אתם וגם הלקוחות, יצאו מרוצים. לקביעת פגישת יעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מנוסה מחברתנו, פנו אלינו.