המדריך להקמת חנות ריהוט

חנויות רהיטים יש הרבה אבל עדיין הן נצרכות. אנשים כל קופה עוברים דירה, בכל מעבר דירה נדרשים לחדש ריהוט ואפילו אם רק מדובר בהשלמות. כאן תקבלו את כל המידע העסקי שחשוב להכיר לפני הקמת חנות רהיטים.  

מהם השלבים לפתיחת חנות רהיטים?

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון -לפני שתפתחו עסק עצמאי חדש, אתם צריכים לפנות לייעוץ עסקי לבדיקת עלויות ובדיקת כדאיות כלכלית. חנות רהיטים צריכה גם רישיון עסק, מה שמייקר את עלות פתיחת העסק.
 2. רישוי כחוק – הנפקת תעודת עוסק, לצורך כך תצטרכו לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. בנוסף, חנות רהיטים צריכה רישיון עסק ולצורך כך מומלץ לפנות ליועץ עסקי שיסייע לכם בעניין.
חנות רהיטים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 1. תדרשו לשכור מקום מתאים. במשך הזמן, כאשר העסק שלכם יתרחב, תדרשו להגדיל אותו ולהעביר לחנות גדולה יותר ככל הנראה. חנות רהיטים צריכה להכיל תצוגת רהיטים נעימה לעין. לצורך כך חשוב שהמקום יהיה מרווח מספיק.

   

 2. רכישת ציוד – תדרשו לקנות מחשב. שולחן מתאים לחנות. וכמובן את הרהיטים המתאימים.

   

 3. רכישת ביטוחי חובה – תדרשו לקנות ביטוחים לבית העסק שלכם, למבקרים בחנות וכמובן גם ביטוח לתכולה.

   

 4. מיתוג ופרסום – עסק חייב מיתוג. אם אתם רוצים שהלקוחות יפנו דווקא אליכם, אתם צריכים למתג את העסק שלכם בצורה מיוחדת שתפנה את הלקוחות אליכם ולא לחנות אחרת. ככל שתשקיעו יותר בפרסום ושיווק, הסיכויים של הצלחת העסק שלכם יגדלו.

מהי עלות הקמת העסק?

כדי להעריך את גודל ההשקעה הנדרשת בהקמת חנות רהיטים חשוב לערוך רשימת מלאי מדוקדקת של מה שרוצים שיהיה בחנות. חשוב לכלול בעלויות עלויות שכירות, ציוד לתצוגה, דלפק למכירה, פרסום, הוצאת רישיון עסק, הנהח"ש ועוד. את הרהיטים עצמם, לא תזמינו מראש בהתחלה. תביאו קטלוג והקונים יבחרו. עם הזמן, כאשר החנות תלך ותגדל, תוכלו להזמין רהיטים לתצוגה.

רוצים לפתוח עסק של מכירת ריהוט? הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. לקביעת פגישת ייעוץ אישית עם יועץ עסקי מנוסה שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת עם כל מה שהעסק שלכם כולל, פנו אלינו.