איך פותחים משרד עורכי דין?

סיימתם את ההכשרה שלכם כעורכי דין? עובדים שנים כשכירים וחולמים להפוך לעורכי דין עצמאיים? המדריך הזה נועד בדיוק עבורכם. היועצים העסקיים המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים איך פותחים משרד עורכי דין.

מי קהל היעד? 

בכל עסק נורמלי, מקובל לפרט מי קהל היעד שיקבל את השירות שלכם. אבל בעסק של משרד עורכי דין, קשה מאוד לפרט מי קהל היעד. קהל היעד מושפע באופן ישיר מתחום ההתמחות שלכם. אם התמחתם בתחום המקרקעין קהל היעד שלכם הוא מוכרים ורוכשים, קבלנים ויזמים. אם ההתמחות שלכם היא בתחום הפלילי, קהל היעד שלכם שונה לגמרי. בהקמת משרד עורכי דין קהל היעד הוא מוגדר ביחס לעסקים אחרים כי ההתמחויות מאוד ספציפיות.

הקמת משרד עורכי דין

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת משרד עורכי דין עצמאי? 

  • בדיקת כושר ניהולי – כדי להקים משרד עורכי דין, עליכם להפוך להיות בעלי כושר ניהולי. אם אין לכם את זה באופי, תצטרכו לעבוד קשה מאוד כדי להגיע לרמת ניהול גבוהה ונכונה, חפשו מזכיר אישי ואחראי שיעזור לכם להתנהל בין ים המטלות המונחות עליכם.
  • בחירת תחום התמחות – גם אם יש לכם ניסיון בכמה תחומים, חשוב מאוד להיכנס דווקא לתחום אחד ספציפי כדי להגדיל את כמות הלקוחות. כך זה בעולם השיווקי, ככל שאתם ממוקדים יותר בסוג השירות שלכם, כך אנשים הנזקקים לשירות הספציפי שלכם, מרגישים בטוחים יותר לקבל אצלכם את השירות. זה נשמע להם שאתם מקצועיים יותר מאחרים שמתמחים בכמה תחומים. צמצום קהל היעד, מניב כמות לקוחות גבוהה יותר.
  • גיוס כוח אדם – משרד עורכי דין, חייב כבר מהרגע הראשון לשלם כמה משכורות. בשלב זה עליכם לערוך ראיונות עבודה, ולבדוק מי מהעובדים ראויים לעבוד במשרד החדש שלכם. כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים לגיוס כוח אדם שיעזור לכם להגיע להחלטות הנכונות.
  • מיתוג – בישראל קיימים משרדי עורכי דין רבים. כדי להיכנס חזק לשוק, עליכם למתג את המשרד שלכם. המיתוג יעזור ללקוחות למצוא אתכם.
  • בניית תוכנית עסקית – כדי להקים משרד עורכי דין מצליח ורווחי, עליכם להיות ערוכים לכך מבחינה עסקית. איך תדעו מה ההחלטות הנכונות לכם מבחינה כלכלית? תוכנית עסקית היא הבסיס בהקמת עסק מצליח.  

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כבר נתנו יד לעשרות בעלי עסקים בתחילת דרכם. משמח שהגעתם למקום הנכון בזמן הנכון. עם הליווי המקצועי של המפתח ללווי והקמת עסקים, עוד תגיעו רחוק. לקבלת ייעוץ עסקי יעיל, דברו איתנו.