חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

10 רעיונות לעסקים המתאימים לבעלי גישה לילדים

כל אחד רוצה לעבוד ולהרוויח. אם אתם בעלי גישה לילדים ומודעים ליכולת הייחודית שלכם, תוכלו להקים עסק עצמאי בתחום. לנוחיותכם ליקטנו עבורכם 10 רעיונות להקמת עסק הדורש כישרון וגישה לילדים. אז קדימה, מוזמנים לבדוק מה מתאים לכם. 

רעיונות להקמת עסקים לבעלי גישה לילדים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 1. השכרת מתנפחים – לצורך השכרת מתנפחים אתם צריכים לרכוש ציוד, רכב + נגרר ולדאוג למחסן לאיחסון המזרונים. גודל ההשקעה תלויה באופי העסקי ובקהל היעד שלכם – מסיבות ביתיות או למוסדות המפעילים מאות תלמידים בו זמנית וכדומה. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 2. שיעורים פרטיים – כדי לתת שיעורים פרטיים, לא תצטרכו להשקיע הון ראשוני, אולי סכומים נמוכים עבור פרסום בסיסי ולא יותר. ההשקעה שלכם תתבטא בעיקר בזמן. כלומר, תצטרכו ליצור קשרים עם מורים שאתם מכירים ולהציע להם שיעורי תגבור לתלמידים מתקשים. אם יש תחום ספציפי בו אתם מתמחים כמו קידום ילדים המתקשים בקריאה, קהל היעד שלכם מוגדר יותר וכך יהיה לכם קל יותר להגיע לילדים הזקוקים לעזרתכם. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 3. בית ספר ללימודי נגינה – רוב הקליינטים של בית ספר ללימודי נגינה, הם ילדים. ולכן, כדי להקים בית ספר לנגינה, יש צורך פרט לכושר הניהולי והיכולת לתפקד בכמה זירות בו זמנית, גם גישה לילדים. למדריך המלא הקליקו כאן.

   

 4. השכרת אטרקציות לאירועים – מדובר בעסק הדורש השקעה גבוהה עבור רכישת הציוד – מסכים תלת מימד, מחשבים שולחנות משחק ועוד. בנוסף להשכרת הציוד אתם יכולים להפעיל בשטח את הילדים בתוכנית משלכם כמו שזירת פרחים, לימוד קסמים שונים, הרקדה ועוד.

   

 5. סטודיו למחול – כדי לתת שיעורים בסטודיו למחול ולהצליח לגייס קבוצות רבות של שיעורי מחול, עליכם להיות בעלי כריזמה. סטודיו למחול לא מתחיל ונגמר בריקודי עם, אלא באווירה אותה אתם מצליחים ליצור וכו'. למדריך המלא הקליקו כאן.

   

 6. גינון טיפולי – כדי לפתוח עסק גינון טיפולי לילדים, עליכם לעבור לימודי תרפיה. קהל היעד בגינון טיפולי הם בעיקר ילדים מתקשים, ילדים עם הפרעות קשב וריכוז ועוד. גינון טיפולי הוא עדיין תחום בתחילת דרכו, ואינו התפרסם דיו, אך מסתבר שמדובר באחד הלהיטים העתידיים בתחום החינוך.

   

 7. גן ילדים – כדי להיות גננת ולפתוח גן ילדים, צריך עוד כישורים גוץ מגישה לילדים. יש צורך לתפעל מערך רישום, לגייס רישיונות ועוד בירוקרטיות רבות. הקמת גן ילדים אינה כרוכה בהשקעה כספית גבוהה במיוחד. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 8. חדר סנוזלן – אחת הדרכים המיוחדות והייחודיות לטיפול בילדים בעלי הפרעות שונות, נעשית בחדר סנוזלן. מדובר בהשקעה כספית גבוהה, אך צורת העבודה והיכולת ליצור שיתופי פעולה עם מוסדות חינוך מיוחד, מאפשרת לכם לבסס את ההכנסה החודשית שלכם. למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

 9. ספורט טיפולי – מדובר בתחום מבוקש מאוד המאפשר לילד ליהנות מחוויה פיזית תוך כדי טיפול בקשיים איתם הוא מתמודד. לפני שפותחים עסק עצמאי בספורט טיפולי, כדאי לעבוד כשכירים, להשתפשף בתחום ורק אחר לפנות להקמת עסק עצמאי. למדריך המלא הקליקו כאן.

   

 10. משחקיה ומתחם ג'ימבורי – איזה ילד לא אוהב לבקר במשחקיה ובמתחם ג'ימבורי. לפני שאתם פותחים עסק ומתחילים לרכוש את הציוד, נסו להבין מה עתידה להיות צורת העבודה שלכם. האם אתם מתכננים להשכיר את המקום לגנים אזוריים, לתת אפשרות של השכרת המוצרים עד בית הלקוח או אולי לפתוח את המקום בשעות קבועות… למדריך המלא הקליקו כאן. 

   

כדי להקים עסק, יש צורך לקחת סיכונים. מדובר בהשקעה כספית, גם אם היא לא גדולה. אף אחד לא שמח לסכן כסף שעמל עליו במשך חודשים או שנים. כדי לפתוח עסק בצורה בטוחה עם כמה שפחות סיכונים, חשוב מאוד לפנות לייעוץ עסקי מקצועי לעסקים בהקמה. 

אנו בחברת המפתח לווינו מאות עסקים בתהליך ההקמה שלהם. השלב הראשוני אצלינו הוא בדיקת כדאיות פתיחת העסק. לצורך כך נבנה תוכנית עסקית ממפה ומקיפה ויחד איתכם נגיע אל המסקנות. נשמח לתת גם לכם ליווי מקצועי ממנף להצלחת העסק שלכם. כדי להתחיל להרוויח, דברו איתנו. פגישת ייעוץ ראשונית היא ללא עלות וללא התחייבות.

פניה מהירה: