רוצים להשכיר קורקינט חשמלי? כך תרוויחו מהשכרת קורקינט

בעולם שלנו, אנשים התרגלו להגיע במהירות לכל מקום, בלי לחכות אפילו לא דקה אחת מיותרת. קורקינט חשמלי נותן את המענה לאנשים רבים שאין להם רישיון להחזיק רכב, אך לא מעוניינים להמתין לאוטובוס עירוני כדי להגיע ליעד שלהם. איך משכירים קורקינט חשמלי? כמה גובים עבור ההשכרה? מה כדאי לעשות כדי למנוע עוגמות נפש בעתיד? המשיכו איתנו. 

מהם השלבים בהקמת עסק להשכרת קורקינט חשמלי? 

  • יש לכם קורקינט? לפני הכל, אתם צריכים לוודא שיש לכם קורקינט להשכיר ללקוחות העתידיים שלכם. כדאי להתחיל עם כמות קורקינטים, כדי שמייד אחרי הפרסומים, יהיה לכם מענה ותוכלו לספק את השירות. 
  • פתחו תיק ברשויות המס- כדי שהעסק שלכם יהיה חוקי ורשום כחוק, עליכם לפתוח תיק ברשויות המס. אם זו הפעם הראשונה שלכם בה אתם מתעסקים עם כל הקשור לעסק עצמאי, אל תסבכו את עצמכם. פנו למנהל חשבונות בעל ניסיון בליווי עסקים, ובקשו ממנו שידאג לפתוח לכם עסק ברשויות. מנהל החשבונות הנ"ל גם יהיה זה ילווה אתכם לאורך כל התקופה של חיי העסק. 
Young,Business,Man,In,A,Suit,Riding,An,Electric,Scooter

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • הקימו אתר אינטרנט- בימינו הנוכחות הדיגיטלית של כל עסק ועסק ברשתות החברתיות היא קריטית להצלחת העסק. אנו ממליצים לכם לפנות למומחים של חברת המפתח דיגיטל שיקימו עבורכם את האתר, על כל שלביו – אפיון, עיצוב, הקמה, כתיבת תוכן ועוד.
  • בנו תוכנית עסקית- עסק, לא משנה מה גודלו, חייב שיהיה לו תוכנית עסקית. אם אתם לא יודעים כלל מה היא תוכנית עסקית, חפשו מידע בנושא. אתם לא יכולים להקים עסק בלי לדעת מה נדרש ממכם.
  • ביטוחים- בכל עסק בו מציעים גם שירות וגם מוצר, אתם חייבים לרכוש פוליסות ביטוח המכסות מקרים של נזק. ברגע שמדובר בביטוח עבור מוצרים לעסק, הוא עלול להיות יקר יותר. לכן, קבלו המלצה ופנו לסוכני ביטוח, בדקו מי נותן לכם את ההצעה הזולה והמקיפה ביותר. 

תצטרכו להשתמש במצלמה שלכם

יש דרכים קלות ופשוטות למנוע תקלות ועוגמות נפש בעסק העוסק בהשכרת כלי תחבורה. כמה שיותר תתעדו את הקורקינט, כך יהיה לכם יותר הוכחות למקרים שתצטרכו. 

כאשר לקוח מגיע לשכור קורקינט, צלמו אותו כמו שצריך, כך שאם הוא יחזיר אותו פגום, תוכלו להראות לו שהפגם לא היה לפני שהוא שכר ממכם את הקורקינט. 

הציעו גם ללקוחותיכם להשתמש במצלמה ולתעד כל תקלה. כך שאם מישהו פגע בקורקינט שהם שכרו שיתעדו זאת מייד וכך יוכלו לתבוע כיסוי מהפוגע. 

רוצים לדעת עוד על התנהלות נכונה של עסקים בישראל?  הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים שתעזור לכם להקים את העסק שלכם בצורה המושלמת ביותר. כי צריך להיות מקצוענים ומנוסים כדי להקים עסק. הקליקו כאן לתזמון פגישה ללא עלות. צוות המומחים בחברה ישמח לסייע בקידום הרעיון העסקי שלכם.