אודות

נעים להכיר- STARTIP

לפני שאציג לכם את STARTIP , בואו נתחיל מהסוף.

מתוך 44 אלף עסקים שנסגרו בשנת 2019, 12% מהם נסגרו כבר בשנה הראשונה ו25% בשנה השנייה.

והשאלה היא- למה? למה חלק מהעסקים לא שורדים בזמן שאחרים מצליחים? האם מדובר בגזירת גורל או שכל עסק יכול להצליח עם תכנון נכון?

העסקים המצליחים כיום, במציאות העסקית המורכבת של השנים האחרונות, חייבים להכיר מגוון רחב של תחומים כמו מימון וגיוס אשראי, התנהלות בנקאית, תזרים מזומנים, גיוס עובדים, שיווק ומיתוג, פרסום ברשתות חברתיות, ביטוחים, חוזים ועוד…

ניהול עסק קטן, במיוחד בתחילת הדרך, מצריך מהיזם לתפקד כמנהל, פקידה, מגייס עובדים, עוסק ברכש, במכירות ולעיתים גם בהנהח"ש. ההחלטות מתקבלות לרוב אינטואיטיבית, מבלי להבין אפה הוא עומד.


לכן הקמנו את  STARTIP

מה אנחנו עושים?

אנחנו כאן לתת לכם כלים לעשות את זה לבד, תמצאו כאן את המידע הדרוש לפתיחה וניהול מיטבי של העסק שלכם.

ואם תרצו- אנחנו כאן כדי לעזור לכם ולעשות את זה ביחד.

נדגיש שאתם לא מתחייבים לשום דבר. אנחנו מאמינים ביכולות שלנו להצלחה שלכם, והתהליך יכול להסתיים בכל רגע שתחליטו.

מעבר לתוכנית הפיננסית, השיווקית, אם תרצו -האנשים שנכיר לכם ומעבר לכל המעטפת העסקית והתמיכה שתקבלו מאתנו, אנחנו תמיד נהיה אתכם.

נפקח על הספקים שלכם, נמליץ עליכם לבנקאים, נעזור לכם לסדר אשראי, נעבור על החוזים המשפטיים שלכם, נבדוק את הלקוחות שלכם, נפגוש את העובדים שלכם, נבקר את הקמפיינים, נמליץ, לא נמליץ, נייעץ, נצליח, נהיה שם, בשבילכם.

כי זה כל מה שעסק מתחיל חייב וצריך.

האני מאמין שלנו

אנחנו פועלים לתת ללקוחותינו סדר, שליטה וביטחון. הלקוחות יודעים שיש להם "חומת מגן" השומרת על האינטרס האישי והכלכלי שלהם. אנו פועלים בהתמדה מתוך אכפתיות, כנות, אמינות, מקצוענות ותשוקה בכדי לסייע ללקוחותינו להשיג שגשוג, הצלחה עסקית ורווחה כלכלית.

וכמו שהבטחתי, אסיים בהתחלה.

נעים להכיר,

יהודה משב- מנכ"ל קבוצת המפתח, רואה חשבון.

נדב פרץ- מנהל פיתוח עסקי, אסטרטג ויועץ.

אלון חיים- רואה חשבון ומשפטן, יועץ פיננסי.

אבי בריהון- מנהל מחלקת עסקים בהקמה. יועץ עסקי ומימוני.

גרמן אבני- מנהל תחום הדיגיטלי, שיווק ופרסום.

דבורה חטב- מנהלת תחום המשכנתאות.

דרור פרץ- מנהל תיקי לקוחות.

 את STARTIP, מקבוצת המפתח, חברה המלווה עסקים וחברות למעלה מ-10 שנים ונותנת מענה מלא בכל התחומים, פתחנו בכדי לעזור ליזמים לעשות נכון את תהליך פתיחת עסק, לאחר שצברנו ניסיון רב בהבראת חברות, סגירה, פירוק, ליווי בנקאי, מימון, גיוס הון, ליווי פרויקטים בנדל"ן, ייעוץ משכנתאות, יעוץ אסטרטגי, מיזוגים, ייעוץ עסקי, פיתוח עסקי, תמחור, ייעול ושיפור רווחיות, שת"פ, ניתוח פעילות, דוחות תזרים, ייעוץ שיווקי, קידום, ועוד.

אנחנו מביאים אתנו ניסיון וידע מלא עבור העסק שלכם.

רוצים להתחיל לעבוד!!!

אנו מבינים, כי אתם עסוקים כ”כ בטרדות היומיום ואף פעם לא מוצאים את הזמן הנכון לטפל בתחומים הפיננסים. אנו מבינים, כי הבירוקרטיה מתישה אתכם, כך שכלל לא בא לכם להציץ במסמכים שנשלחים מהמוסדות השונים. אנו מבינים את התסכול הבלתי נגמר, מהתעסקות בכ”כ הרבה נתונים ומסמכים וחוקים וטלפונים. אנו מבינים, כי אתם רק רוצים שקט ושלווה כשהזכויות שלכם נשמרות .