המדריך לפתיחת עסק למכירת סלטים

בעלת תעודת טכנאית אולטרסאונד וחולמת לעשות מזה הרבה כסף? תוכלי לעבוד כטכנאית אולטרסאונד פרטית. הרי כל אישה לפני לידה זקוקה לעבור בדיקות אולטרסאונד חודשיות. המענה הניתן בקופות חולים מוגבל בשעות ובמקומות מסוימים. יש נשים שמתקשות להתנייד עד למרפאה עצמה בזמן הנקוב ומעדיפות להיעזר בשירותי אולטרסאונד פרטיים. 

סלטים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

למה נשים פונות לטכנאית אולטרסאונד פרטית? 

 1. אין מספיק תורים זמינים בקופת חולים. 
 2. לחסוך זמן המתנה למיון ושהייה ממושכת של שעות בבית החולים, במקרה של צורך במעקב דחוף. 
 3. צורך בפרטיות. 
 4. צורך במעקב אולטרסאונד בשעות בשעות "אטרקטיביות". 

על שעת אולטרסאונד בודדת ניתן לגבות מחיר של מאות שקלים בתעריף יום, ומי מדבר על תעריף לילה. מדובר בענף עבודה שווה ורווחי. 

מהם השלבים להקמת עסק טכנאות אולטרסאונד פרטית? 

 • בדיקת עלויות – כדי לפתוח עסק, יש צורך להשקיע הון ראשוני. אם אנחנו מדברים על הקמת עסק של טכנאית אולטרסאונד, מדובר בהשקעה של הון רב ברכישת מכשיר האולטרסאונד (עלות מכשיר נעה בין 5 ל 55 אלף ש"ח). בנוסף לכך, יש צורך בהשכרת מקום ואבזורו כנדרש, רכישת מיטת טיפולים ועוד. אתם יכולים להציע שירות בדיקה עד הבית אבל זה ידרוש מכם רכב גדול ומכונה ניידת וקלה לניוד.  
 • פתיחת עסק – לפני שמתחילים לפרסם או לחשוב על כל פרט טכני, דבר ראשון יש צורך להירשם כבעלת עסק עצמאי ברשויות המס, הביטוח הלאומי והמע"מ. כמובן שאת השלב הזה, אינך צריכה לעבור בגפך. מומלץ לפנות למנהל חשבונות מוסמך שיעשה לך את השירות ויפתח עבורך את העסק מבחינה חוקית.
 • קליניקה – ישנן טכנאיות אולטרסאונד פרטיות שמקבלות את הלקוחות שלהן בבית, זאת במטרה להיות נגישה לקהל היעד שלהן. כפי שכבר הזכרנו , חלק מהנשים נזקקות לאולרסטאונד בשעות לא שעות ועל ידי פתיחת קליניקה של טכנאית אולטרסאונד בבית, ניתן בקלות רבה יותר להיות גמישה בכל שעה נתונה.
 • ביטוחים – יש לפנות ליועץ ביטוחי על מנת שיתאים לעסק כמו שלכן פוליסות ביטוח ייעודיות שיבטחו אתכן מפני תביעות ועוגמות נפש.
 • מיתוג, פרסום ויצירת קשרים – אחרי שחילקתם את התקציב שלכם, הגיע הזמן להתחיל לעבוד עם קופירייטר מקצועי על מיתוג מקצועי של העסק שלכן. דרך נוספת להגיע ללקוחות היא על ידי יצירת קשרים עם האנשים הנכונים שיפנו אליכן נשים לבדיקות אולטרסאונד פרטיות.

   

שוקלת ברצינות לפתוח עסק של בדיקות אולטרסאונד? מוזמנת להכיר את המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לך יד בתהליך הקמת העסק וילוו אותך במהלך בניית העסק. כי יועץ עסקי מצליח ימנף את העסק שלכם להצלחה.