המדריך לפתיחת עסק למכירת ותיקון מזגנים!

רוצים לפתוח עסק לתיקון ומכירת מזגנים? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. המשיכו איתנו לשורות הבאות.

מי קהל היעד של מסעדת ליל שישי?

  1. אנשים פרטיים.
  2. חנויות, משרדים.
  3. מוסדות ציבור וחינוך.

כאשר מדובר במכירה פרטית, אתם נדרשים לייצר קשרים.  איך זה עובד? אתם קונים מזגנים מיצרנים ומוכרים את המזגן במחיר גבוה מעט. למה שלקוחות יפנו דווקא אליכם? בחרו נקודה שתבדל אתכם מכולם, מחיר זול, שירות אישי, אחריות נוספת ועוד כעולה ברוחכם. 

ככל שמוצר עובר פחות ידיים, הוא יהיה זול יותר. כל יד נוספת מייקרת את המוצר על מנת להרוויח ממנו. אם אתם מקושרים ישירות ליצרנים, אתם יכולים להישאר זולים. כמובן שככל שתזמינו בכמויות גדולות יותר, חברות המזגנים ישמחו לתת לכם הנחות. כך שהמחירים שלכם ישארו משתלמים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק למכירת מזגנים?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – פתיחת עסק מחייבת ייעוץ עסקי מקצועי. אחרת, אתם עלולים להפסיד. אם אתם רוצים שהעסק שלכם יצליח ויפרח, העסק שלכם חייב תוכנית עסקית מפורטת. תוכנית עסקית מכילה את כל ההכנסות, ההוצאות, הרווחים, היעדים וכו'. כך תדעו כמה אתם יכולים להוציא וכמה אתם אמורים להרוויח.
  2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. כדי להקים עסק חייבים תעודת עוסק.
  3. מיתוג ופרסום – חשוב מאוד לשווק את העסק בצורה מעוררת עניין בציבור. לצורך כך פנו למשרד פרסום מוביל. אנשים לא מודעים לחולשה שלהם, אבל רובינו מוכנים לשלם יותר תמורת מוצר ממותג.

רוצים להקים עסק מצליח ומשגשג? אתם חייבים להכיר את חברת המפתח המובילה בייעוץ עסקי לעסקים שמבינים. פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ. יחד נבנה תכנית עסקית מיפה שתדהיר את העסק שלכם קדימה. תנו למומחים בתחום להדהיר את העסק שלכם קדימה.