המדריך לפתיחת עסק להובלות קטנות!

אם יש לכם רכב גדול שיכול להתחבר לנגרר, אתם מוזמנים לפתוח עסק להובלות קטנות. מיהו קהל היעד של עסק כזה ומהם השלבים לפתיחת העסק וכמה עולה להקים עסק של הובלות קטנות? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים מנגישים לכם מידע.

מי קהל היעד של עסק להובלות קטנות?

 1. זוגות צעירים שעוברים דירה.
 2. משפחות שקונות רהיט או מכשיר חשמלי חדש ואין להם רכב.
 3. עסקים ומוסדות הנזקקים לשירותי הובלות מידי פעם.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק להובלות קטנות? 

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שאתם מקימים בפועל את העסק שלכם, אתם מוכרחים לפנות לייעוץ עסקי. יועץ עסקי מקצועי יבנה עבורכם תוכנית עסקית הכוללת את כל המטרות והאינטרסים שלכם בהקמת העסק. רק כאשר יש לכם תוכנית עסקית ביד, ישתלם לכם להתחיל לפעול. אחרת, אתם עלולים לפתוח עסק, להוציא המון כסף ובסוף למצוא את עצמכם רק מוציאים ולא מרוויחים.

   

 2. תעודת עוסק פטור – לצורך כך תצטרכו לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. תוכלו לעשות זאת לבד ואם תרצו לחסוך מעצמכם בירוקרטיות פנו למנהל חשבונות.

   

 3. רכישת ציוד  – אתם צריכים לקנות רכב מיוחד עם נגרר. אם יש לכם כבר רכב מתאים משלכם, חסכתם עלות גבוהה.

   

 4. רכישת ביטוחי חובה – אתם צריכים לקנות ביטוח לרכב וכמובן ביטוח חיים עבורכם. נסיעה ברכב מחייבת ביטוח, קל וחומר עסק הובלות.

   

 5. מיתוג ופרסום – שירות הובלות הוא לא מקצוע נדיר ומקורי. כך שאם אתם רוצים שהלקוחות שלכם יפנו דווקא אליכם, אתם צריכים להיות משווקים טוב. חייבת להיות סיבה שבגללה יפנו אליכם ולא למישהו אחר. מאוד חשוב להשקיע בפרסומת איכותית ברמה גבוהה. זוהי אחת הדרכים הקריטיות בהקמת עסק להובלות קטנות.

כמה עולה לפתוח עסק של הובלות קטנות? 

העלות היא על הרכב ועל הפרסום בלבד. ייעוץ עסקי והנהלת חשבונות גם הם עולים כסף, העלויות הכוללות יכול להגיע לסכומים לא מבוטלים. ויסות התקציב הוא העיקרון המנחה. צריך לדעת כמה נכון להוציא לכל סעיף. 

רוצים גם אתם לפתוח עסק של הובלות קטנות? מעוניינים להיות עצמאיים בלי לקחת סיכונים? הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו כאן כדי ללוות את העסק שלכם מיסודו ועד להצלחתו המשגשגת. הקליקו כאן ואנו נקבע עבורכם פגישה אישית עם יועץ עסקי מנוסה ומקצועי.