המדריך לפתיחת עסק להדבקת מודעות רחוב!

העולם התקדם למדיה דיגיטלית ומרבית הפרסום עבר לרשתות החברתיות ופלטפורמות נוספות. פרסום חוצות עדיין קיים אך הוא פחות מבוקש במגזר הכללי. במגזר החרדי מסתבר שלא כך הם פני הדברים. הציבור החרדי פחות חשוף לפרסומי מדיה. ממחקרים עולה שהפרסום בריכוזים החרדים הוא הפרסום היעיל ביותר. בגלל שפרסום חוצות עלול להיות לא יעיל כשמודעה שנתלתה מוסרת באותו היום, עבודה עם זכייני פרסום חוצות היא הפתרון לבעיה זו. 

 

גם אתם יכולים להקים עסק להדבקת מודעות חוץ, חלוקת פליירים, דיוור ישיר ועודכאן תקבלו מידע עסקי שיסייע לכם בתהליך הקמת העסק שלכם. המומחים של המפתח לליוי והקמת עסקים מנגישים לכם כאן מידע.

מי קהל היעד לפרסום חוצות?

 1. חברות פרסום. כל חברת פרסום שמפרסמת ללקוחות מודעות, תשמח לקבל שירות של זכיין אדיב שיתלה את המודעות הנדרשות.

   

 2. אנשים בעלי עסק עצמאי. אנשים שיש להם עסק עצמאי, רוצים לשווק את עצמם גם ברחובות. אתם תהיו אלו שתפיצו את המודעות שלהם.

   

 3. מפיקים ובמאים. כל מי שמוציא לאור תוכנית חדשה, רוצה לפרסם אותה בכל דרך אפשרית. אתם תתלו מודעות עם הפרסומת שלהם לגבי התוכנית או ההפקה המתקרבת. 

 

קחו בחשבון שהפרסום היעיל ביותר במגזר החרדי הוא פרסום חוצות. יתכן וישתלם לכם להפנות את השיווק לקהל יעד זה. בדקו את כל האופציות.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק להדבקת מודעות רחוב?

 1.  לא פותחים עסק בלי תוכנית עסקית. אתם מוכרחים לפנות ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. תוכנית עסקית כוללת את כל נתוני העסק כמה אתם עתידים לשלם על כל סעיף, כמה אתם רוצים להרוויח מדי חודש. מה הצפי לרווחים שנתיים, תוך כמה זמן תכסו את עלות הזכיינות ועוד.

 2. דיווח וניהול ספרים כחוק – פתיחת עוסק פטור מחייבת פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. בהמשך העבודה השוטפת תהיו חייבים לדווח לרשויות על ההכנסות ולנהל את הספרים כנדרש. לצור כך פנו למנהל חשבונות מקצועי.
   
 3. רכישת ציוד – תדרשו לקנות דבק, מברשת, דלי לדבק ואופנים (כן גם אופניים יכולים להספיק!).

 4. מיתוג ופרסום. פרסמו את עצמכם בכל המקומות. אל תוותרו על שווק מקצועי. לפני שאתם מפרסמים את עצמכם, פנו ליועץ שיווקי שעשה לכם את העבודה. אם אתם פונים לרכישת זכיינות הפרסום וההגעה לקהל היעד יהיו לכם קלים יותר.

מתכננים להקים עסק? 

שימו לב, לא כל יום פותחים עסק. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם פושטים רגל. לכן אל תוותרו על ייעוץ עסקי. רק כך תדעו שאתם בכיוון הנכון. הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת עם כל מה שמצריך בית העסק שלכם. רק כך תדעו שאתם יכולים לצאת לדרך. המטרה שלנו היא להביא את העסק שלכם להצלחתו המירבית.