המדריך להקמת עסק של חשמלאות רכב!

תחום המוסכים היה בעבר תחום מצליח מאוד. אולם בשנים האחרונות מדברים על כך שמכוניות חשמליות יכנסו לשוק ועם הזמן הביקוש למוסכים ירד. כך שהטענה היא שכיום, לא שווה לפתוח מוסך רכבים.

לעומת זאת, חשמלאות רכב עתידה להתפתח ולהפוך למבוקשת וכדאית. כך שאם אתם נמשכים לתחום ורוצים לפתוח עסק חדש, אתם מוזמנים! הפוסט שלפניכם יספק עבורכם את כל המידע!

מי קהל היעד - 

 1. בעלי רכבים חשמליים.
 2. אוטובוסים ומיניבוסים.
 3. טנדרים.
 4. אופנועים.
 5. טרקטורונים.
 6. כל רכב אחר שיש לו מצבר.

מהם השלבים לפתיחת עסק לחשמלאות רכב? 

חשמלאות רכב

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 1.  פתיחת תיק עוסק פטור – תצטרכו לפנות למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי כדי לפתוח תיק ולקבל תעודת עוסק פטור.
 2. בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני הכל חשוב שתפנו ליועץ עסקי. רק אחרי שיועץ עסקי בנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת עם כל פרטי הקמת העסק, תהיו בטוחים ורגועים ותוכלו להתחיל בעבודה המעשית.
   
 3. השכרת מקום מתאים. תדרשו לשכור מקום באזור תעשיה בעל נגישות לרכבים. בשטח של לפחות 100 מטר. העלות הממוצעת היא בין 5,000 ש"ח ל 10,000 ש"ח.
 4. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות מחברים, מצברים, מתאמים לרכב ועוד. כמו כן, כדאי מאוד לאבזר את המקום בפינת ישיבה ללקוחות הממתינים לתיקון הרכב שלהם.
   
 5. רכישת ביטוחי חובה – אל תוותרו על כך. במקום בו מסתובבים אנשים ועלולות להתרחש תאונות שונות. החלקה על שמן, פגיעה ממכונה חלילה ועוד. כך שאתם מוכרחים לבטח את עצמכם בביטוח תכולה, ביטוח חיים וביטוח צד ג'.
 6. מיתוג ופרסום – פנו למומחים של המפתח דיגיטל שימתגו ויפרסמו את העסק שלכם כמו שצריך. כי עסק מצליח הוא עסק עם נוכחות דיגטלית.

מה גובה ההשקעה בהקמת עסק של חשמלאות רכב?

מדובר בעלות של בין 150 אלף ש"ח ל 400 אלף ש"ח תלוי איך העסק שלכם יתרחב וכמה לקוחות ועמדות יהיו לכם. הרווחים החודשיים שלכם עתידים גם הם להיות גבוהים בעזרת השם. 

לקבלת ליווי עסקי בתהליך הקמת העסק, פנו ליועצים העסקיים המומחים בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנחנו כאן בשבילכם. הניסיון שלנו בהקמת עסקים גדול. המלצות קיימת בשטח בשפע. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מנוסה, צרו איתנו קשר.