המדריך להקמת עסק לאיסוף ופינוי ברזל ומתכות

עסק לפינוי ומיחזור ברזל ומתכות הוא עסק לכל דבר. הקבלן מפנה את גרוטאות המתכת לצורך מיון ומחזור המתכת. לא כולם יודעים, אבל מי שאוסף ומפנה ברזל ומתכת חייב להיות מורשה לכך. כדי שאכן הברזל יגיע למקומו היעודי והמדינה תקבל את המיסים הקיימים. כאן תקבלו מידע עסקי להקמת עסק מורשה לפינוי ומיחזור ברזל ומתכת.

מהם השלבים לפתיחת עסק למחזור ופינוי ברזל ומתכת?

שלב ראשון – בדיקת עלויות וגיוס מימון  

עוד לפני שאתם מתחילים לפנות מתכות, אתם מוכרחים לסקור את השוק ולבדוק את ריכוז התחרותיות שבו. סקר שוק מקדים הוא שלב חובה לפני הקמת עסק. כדי לסקור את השוק בצורה מקיפה ומקצועית, מומלץ לפנות לפנות לייעוץ עסקי. רק כך תדעו שמשתלם לכם להקים את העסק. יועץ עסקי יבדוק את שההשקעה אכן מצדיקה את עצמה. יועץ עסקי מנוסה יבנה עבורכם תוכנית עסקית מסודרת משלב הקמת העסק ועד להצלחתו. יחד תציבו יעדים עסקיים למימוש המטרות.

איסוף ברזלים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

שלב שני – רישוי ודיווח כחוק

כדי להקים עסק חייבים להיות בעלי תעודת עוסק. כדי לקבל תעודת עוסק פטור תצטרכו לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. סיווג העוסק נקבע בהתאם לתחום העיסוק ולגובה מחזור ההכנסות הצפוי. עסק למיון, פינוי ומחזור מתכות חייב לקבל אישורים נוספים לקבלת רישיון לעסוק בתחום. כדי לקבל רישיון תצטרכו לפנות למשרד להגנת הסביבה, לרשות המקומית ועוד. כדי שיועץ עסקי יעזור לכם בשלבי הבירוקרטיה המתישים הללו, פנו אלינו. אצלינו תקבלו שירות מנצח.

שלב שלישי – השכרת שטח, רכישת ציוד וביטוחים

תדרשו לשכור מקום מתאים לאחסון המתכות. המיקום שאתם בוחרים בו לא צריך להיות מרכזי. אתם צריכים שיהיה לכם מספיק שטח לעבודת המיון והמיחזור. בנוסף תצטרכו לרכוש ציוד לשינוע המתכות כמו רכב ונגרר וכמובן גם כלי עבודה מתאימים. ערכו רשימה מסודרת של מה שאתם צריכים כדי שלקבל הצעות מחיר מספקים שונים. אתם עשויים להיות מופתעים.

אל תזלזלו ברכישת הביטוחים. רכישת ביטוח חיים היא קריטית לעוסקים בפינוי מתכות ופסולת גרוטאות. הדבר עלול להיות מסוכן. רכשו פוליסת ביטוח חיים וביטוח תכולה לציוד שלכם.

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לעסק בהקמה?

חסכתם חיפושים! הגעתם למקום המומלץ על ידי עשרות בעלי עסקים. אתם מוזמנים אלינו. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ חינם לבניית תוכנית עסקית לפתיחת העסק שלכם. אצלינו תקבלו תוכנית עסקית מפורטת עם כל מה שעסק חדש חייב, נבדוק יחד את כדאיות פתיחת העסק ובסופו של דבר נלווה אתכם עד להצלחתו המושלמת של העסק. השאירו פרטים ואנו נשריין עבורכם פגישה עם יועץ עסקי מנוסה מחברתנו.