המדריך להקמת חנות קרמיקה וכלים סניטרים

מעונינים לפתוח חנות למכירת קרמיקה וכלים סניטרים? יש דברים חשובים שחשוב להיכר אותם לפני שמקימים חנות כזו. כאן תקבלו מידע עסקי באדיבות מומחים לעסקים בהקמה. 

מי קהל היעד של חנות קרמיקה וכלים סניטרים?

חנות קרמיקה תפנה לעוסקים בבנייה. חפשו רצפים וקבלנים לערוך איתם דילים ושיתופי פעולה להגדלת המכירות. 

מהם השלבים לפתיחת חנות קרמיקה? 

  1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – עסק מצליח מתחיל עם תוכנית עסקית מוצלחת. לא פותחים עסק לפני שבודקים טוב את השוק, את העלויות ואת מקורות המימון האפשריים. לצורך כך פונים ליועץ עסקי שיבדוק כל זאת. לא כל יום פותחים עסק ואם אתם רוצים להיות רגועים, אל תוותרו על כך. פנו ליועץ עסקי מנוסה שיבנה עבורכם תוכנית עסקית בצורה מקצועית. 
כלים סניטרים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  1. פתיחת תיק עוסק פטור –  רלוונטי למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. השיגו את כל הרישיונות הנדרשים לתפעול העסק. כדי לקבל סיוע, דברו איתנו.
  2. תדרשו להשכיר מקום מתאים בעל שטח עצום שיכיל את כל סוגי החומרים שימכרו בחנות. כולל תצוגות ודגמים שונים להשראה והתרשמות.
  3. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות מעמדים ייעודיים לתצוגת קרמיקות, סטנדים מתאימים לברזים, כיורים ועוד. אחרי שרכשתם את הציוד ואת הביטוחים הנדרשים תוכלו להזמין את הסחורה.
  4. רכישת ביטוחי חובה – לעצמכם, ללקוחות השוהים בבית העסק ולסחורה הקיימת.
  5. מיתוג ופרסום – אם אתם רוצים שהלקוחות שלכם יפנו דווקא אליכם, אתם חייבים לדאוג לכך שכולם יכירו אתכם. כמובן בצורה חיובית. פנו ליועץ שיווקי, בקשו ממנו שיווק איכותי ומקצועי. שווה לכם להשקיע בשיווק טוב.

מהי עלות הקמת העסק?

הקמת עסק של חנות קרמיקות היא השקעה גדולה מאוד. אמנם לא תקנו כמויות גדולות של קרמיקות בלי לקבל הזמנות. אבל גם עלויות הכמות הקטנה מכל סוג, השכרת השטח, מיזוג, פרסומת, מקום אחסון וכל היתר, מגיעה לעלות של מאות אלפי שקלים!

יועץ עסקי מומלץ לעסק בהקמה

פתיחת חנות חדשה של קרמיקות וחומרי בניה היא רעיון טוב לעסק רווחי. אבל תלוי איך מקימים אותו. אי אפשר לפתוח עסק חדש בלי להתייעץ עם המומחים בייעוץ עסקי. אנחנו כאן בשבילכם. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. פנו אלינו ואנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת שתכיל את כל פרטי הקמת עסק של חנות לקרמיקות וחומרי בניה. אנו נבדוק את כדאיות פתיחת העסק וכמה הוא דורש ממכם. כדי שתדעו שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים.