איך פותחים עסק לתפירת פאות?

עברתם הכשרה לתפירת פאות? עסק לתפירת פאות הוא עסק רווחי ומבוקש במיוחד. במגזר החרדי מרבית הנשים חובשות פאות ופאה ממוצעת לא נשארת יפה למשך יותר מחמש שנים. תמיד יצטרכו להמשיך לייצר פאות חדשות ולתקן פאות קיימות. איך מקימים עסק של תפירת פאות? כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן. 

מי קהל היעד לעסק לתפירת פאות? 

 • פאניות – פאניות רבות שאין להן הכשרה בתחום תפירת פאות, מוכרות פאות ללקוחות שלהן ומפנות תיקוני פאות לבעלות הכשרה בתחום. תוכלו להציע שירותי תפירת פאות לפאניות. הביקוש בקהל היעד הזה  גדול מאוד וכמעט כל תופרת פאות שמתחילה לעבוד, מוצאת מיד פאניות לקוחות שמעוניינות ליהנות מהעבודה שלה. כדי להצליח בתחום, עליכם להיות בעלי כושר דיוק והבנת צרכי הלקוחה.
 • לקוחות פרטיות – נשים המעוניינות לרכוש פאה אך אין להם שום עניין לשלם דמי תיווך לתיקון פאה. בנישה זו תוכלו להציע שירות גם לנשים הרוכשות פאות באליביי (כן! יש דבר כזה) וכשהן מקבלות את הפאה הן נזקקות לשינויים קלים.
תפירת פאות
 • יצרניות פאות – יצרניות פאות שלא מעוניינות להכניס עוד עובדות לתחום תפירת הפאות ונתקעות מפעם לפעם עם לחץ עבודה גבוה, ישמחו לתת לכם עבודה כתופרות פאות מקצועיות.  

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהן העלויות של הקמת עסק לתפירת פאות? 

 • מכונת תפירה – מכונת תפירה עם ראש תפוח מגיעה לעלות גבוהה של אלפי שקלים. כמובן שיש לקחת בחשבון תיקונים ותחזוק אחת לתקופה.
 • השכרת מקום – אם אין לכם חשק שכל הבית יתמלא בשיער, יהיה חכם מצדכם להוציא את מכונת התפירה מהבית ולהשכיר חדר שקט בקרבת מקום למטרה זו. קחו בחשבון שיתכן ותוך תקופה תצטרכו עוד ידיים עובדות שיעזרו לכם להשתלט על העבודה. במקרה כזה עבודה מהבית לא תבוא בחשבון.
   
 • רכישת שיער – בתחילת דרככם כייצרני פאות, תצטרכו לייצר כמה פאות לדוגמא כדי לתת ללקוחות פוטנציאלים להתרשם מהם. בעז"ה הפאות תימכרנה וההשקעה תחזיר את עצמה. בשלב הקמת העסק עליכם לקחת בחשבון את הוצאת רכישת השיער כחלק מהוצאות העסק.
   
 • מיסים – בשלב הקמת העסק עליכם להתנהל מון רשויות המס: ביטוח לאומי, מע"מ ומס הכנסה. כמובן שחשוב להיעזר ביועץ עסקי שיעזור לכם להתנהל בצורה מקצועית מול הגופים הממשלתיים.
   
 • ביטוחים – רכישת ביטוחי חובה שיגנו על הסחורה, מכונת התפירה, הציוד ועליכם עצמכם. 

בעסק של תפירת פאות, פחות צריך את הפרסום המסורתי ברשתות ובעיתונות. תצטרכו להציע את עצמכם לפאניות ויצרניות פאות באופן ישיר. כמובן שאם תקימו לעצמכם אתר אינטרנט תשמעו הרבה יותר רציניים, אבל זה כבר למרחיקי לכת. 

יועץ עסקי מומלץ להקמת עסק לתפירת פאות

הגעתם למקום הנכון. כי תמיד כדאי לעבוד עם המומחים בתחום. תנו לנו לסייע לכם. המומחים שלנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל לתת לכם יד בכל תהליך הקמת העסק. יחד איתנו אתם לא צריכים להיות בעלי הכשרה במנהל עסקים כדי להצליח, פשוט תנו לנו לעשות לכם את העבודה. תתמקדו במה שאתם טובים. דברו איתנו.