איך פותחים עסק להנחיית הורים?

אין הורה שלא רוצה את הטוב ביותר עבור ילדיו. אם יש לכם חוכמת חיים מיוחדת ועברתם את ההכשרה הייעודית כדי להנחות הורים, תוכלו להקים עסק של הנחיית הורים ולהנות מעבודה המביאה סיפוק רב וביטוי אישי נרחב. 

מי קהל היעד? 

הנחיית הורים מיועדת לכל הורה. בין אם מדובר בהורים לילדים ובין אם מדובר להורים לנוער בסיכון. כל הורה נתרם מהנחייה מקצועית. בדקו לאיזה הורים אתם מעוניינים להגיע. אולי אתם מעוניינים להתמקד דווקא בהנחיית הורים לנוער בסיכון? ואולי הבחירה שלכם היא להתמקצע בהנחייה להורים לילדים דחויים חברתית? 

מיקוד קהל היעד הוא חשוב בתהליך בניית עסק.

הקמת עסק של הנחיית הורים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך תתחילו לעבוד כמנחי הורים? 

 • שפה – דוברים שתי שפות ברמה של שפת אם? מנחי הורים בעברית, ישנם רבים. תוכלו לפרסם קבוצות להנחיית הורים בשפה השניה אותה אתם דוברים, כך תקטינו את מעגל התחרות ויהיה לכם קל יותר להתחיל לעבוד ולצרף קבוצות בשטח.

   

 • פרסמו – פרסום זה דבר שעובד נקודה. גם אם אתם לא חושבים שיש משהו שילך להנחיית הורים בגלל שראה פרסומת, דעו שאתם טועים בגדול. הדבר שמשפיע ביותר על הציבור הישראלי בשנים האחרונות, זה פרסום (על פי מחקרים).

   

 • מארגן הקבוצה משלם חצי מחיר – תוכלו לפנות להורה נלהב המעוניין להצטרף לקבוצת הנחיית ההורים שלכם, ולהציע לו עסקה משתלמת במיוחד – אם הוא מארגן לכם קבוצה של 10 אנשים, הוא משלם חצי מהמחיר הנדרש. פרסמו דילים שונים ליצירת עניין.

מהם השלבים להקמת עסק להנחיית הורים? 

 • פתיחת עסק – אין דרך להרוויח כסף במדינת ישראל בלי לקבל תלוש, או להגיש שומת מס. אם בחרתם להיות עצמאיים, עליכם להירשם כבעל עסק בביטוח לאומי, רשויות המס והמע"מ.

   

 • השכרת חדר – כדי להנחות הורים, עליכם להיות בעלי מקום פרונטלי המיועד לכך. החדר צריך להיות מעורר השראה ומספק מבחינת אווירה, נוחות ודיסקרטיות.

   

 • הקמת אתר אינטרנט – היום כל שאלה שיש לאנשים, הם מחפשים מענה בדיגיטל. אם תתנו מענה לשאלות בעלות מילות מפתח נפוצות, תוכלו להצליח לצבור לעצמכם לקוחות גם בדרכים מקוונות. חוץ מהנחיית הורים בקבוצות או דרך סדנאות, תוכלו להציע שירות ייעוץ טלפוני בתשלום/זום/ליווי קבוצות הורים בקבוצות וואטסאפ ועוד.

   

 • בניית תוכנית עסקית – תוכנית עסקית היא חובה בהקמת עסק. בניית תוכנית עסקית כוללת מיפוי מצבכם הכלכלי, החזון שלכם, המטרות שלכם, היתכנות כלכלית בשטח וכל שאר הנתונים. בתוכנית העסקית הכל מובא בחשבון. תוצאות התוכנית העסקית הן אלה שיקבעו אם שווה לפתוח עסק כמו זה שאתם מעוניינים לפתוח, או לא. אל תוותרו על ייעוץ עסקי.

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כבר בנו עשרות תוכניות עסקיות מוצלחות לבעלי עסקים קטנים ומתחילים, עסקים ותיקים, חברות גדולות ועוד. כדי להפוך לעצמאים מצליחים, צרו איתנו קשר. דברו איתנו.