איך פותחים עסק להדרכת מכירות?

הדרכת מכירות היא הדרך לקידום מכירות בבתי עסק. אם עברתם הכשרה מעמיקה בתחום המכירות, תוכלו להקים עסק להדרכת מכירות. תלמדו אחרים איך לעשות את זה בצורה הכי נכונה ומתאימה. כאן תקבלו מידע שחשוב להכיר לפני שמקימים עסק להדרכת מכירות.  

מי קהל היעד? 

כל בעל עסק מתעניין בשיווק. אתם יכולים לפנות לבעלי עסקים, בעלי רשתות חנויות ונותני שירותים עצמאיים. אבל שימו לב, לא רק לבעלי עסקים ההדרכה תתאים. אתם יכולים להדריך גם בעלי עמותות ולהעביר להם קורס שיווק מזורז לייעול העמותה שלהם. השיווק הוא המנוע הגדול להצלחת מכירות, מי כמוכם יודע את זה. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

למה שווה לכם להקים עסק להדרכת מכירות? 

לפני שאתם נכנסים עם כל המרץ לשלבי הקמת העסק, אתם צריכים להבין שעסק כמו שלכם הוא עסק עם פוטנציאל אדיר. הרי העולם כולו הפך להיות מבוסס על מכירות, פרסומות ושיטות שיווק. אם יש לכם שיטה שמצליחה לגרום לאנשים לסגור עסקאות, גם אם לא ממש היו מודעים לצורך שלהם בדבר, תוכלו ללמד אנשים איך למכור את המוצרים שלהם בשיטה שלכם. 

באמצעות הדרכת מכירות שתעבירו למוכרים בחנויות, תוכלו לגרום להם להכפיל את כמות המכירות. היעילות של עסק כמו שלכם, גבוהה מאוד, ואנשים ירוצו אחריכם. כדי להפוך להיות למדריך מכירות פופולרי, תצטרכו להשקיע הרבה מאוד במיתוג, פרסום ושיווק. זה לא בעיה… אתם טובים בזה. 

מהם השלבים להקמת עסק להדרכת מכירות? 

  • פיתוח שיטה – כל עוד לא הגעתם לשיטה שתעזור גם לאנשים בלי כושר שיווק להצליח למכור, אין לכם בשר ביד. אחרי שיש לכם שיטה ברורה, תוכלו גם להנחיל אותה לאחרים.
  • השכרת מקום – בגדול, הנחיית קבוצות של עובדים, או מתרימים לעמותות, תיעשה במקום החנות או העמותה. אבל כחלק מהשירות אותו אתם נותנים, תתקלו גם בצורך להזמין אנשים למקום פרונטלי. לצורך כך עליכם לשכור משרד או חדר גדול המכיל מקומות ישיבה, תוכלו לשלם על משרד לפי שעות.
  • מיתוג ופרסום – כמו בכל תחום, בשביל להיכנס, עליכם למתג את עצמכם. כדי למשוך אנשים על ידי פרסומת, חשוב מאוד שתתנו להם את ההרגשה שאם הם לא פונים אליכם, הם פשוט מפסידים עשרות לקוחות מדי חודש.
  • תוכנית עסקית – כל רעיון עסקי, חייב לעבור ליטוש על ידי תוכנית עסקית, כדי להגיע לתוצאות המיוחלות. לצורך כך היעזרו ביועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה. חשוב לערוך סקר שוק מקיף בנושא.  

מחפשים יועץ עסקי מומחה לעסק בהקמה? 

חברת המפתח ללווי והקמת עסקים כבר ליוותה בעלי עסקים רבים בראשית דרכם בעולם העסקי. אם גם אתם חולמים להפוך לעצמאיים מצליחים ואתם מעוניינים לקבל ליווי והדרכה מהטובים בתחום, הגעתם למקום הנכון! הסיכוי שלכם להצליח הוא גבוה. דברו איתנו. בהצלחה.