איך פותחים מערכת לעיתון פרסום?

הקמת מערכת עיתון היא כאב ראש לא קטן. העלויות הן גבוהות. הרי צריך שהעיתון יהיה מעניין ולכן צריך לדאוג ל: כתב כלכלי, כתב פוליטי, כתב צבאי, כתב שטח, טורי דעה מכמה כותבים בסגנון שונה ועוד. עלויות השכר הראשוני לכותבים עוד לפני עלויות ההדפסה עוברות את ה 14,000 ש"ח. גם מנויים שיהיו מנויים לעיתון לא יספקו פרנסה מספקת. את הכסף הגדול בענף העיתונות מכניסים מפרסומות. כאן תקבלו מידע עסקי מהמומחים בחברת המפתח. המידע יעסוק בהיבטים העסקיים בהקמת מערכת עיתון פרסום ובכל מה שצריך לדעת לפני הקמת עסק כזה. אז בואו נתחיל. 

מי קהל היעד שלכם? 

כאשר אנחנו מדברים על עיתון פרסומות קהל היעד מתחלק לשתי קבוצות שונות בתכלית:

 • לקוחות מפרסמים – הדרך שלכם לעשות כסף, היא למצוא בעלי עסקים שיפרסמו אצלכם את העסק שלכם. הם הלקוחות שלכם והם קהל היעד העיקרי שלכם. אבל בשביל להגיע לקהל היעד הזה, עליכם להשקיע לקהל היעד השני.
 • מקבלי העיתון – כדי שבעלי עסקים ירצו לפרסם אצלכם, עליכם לתת להם נתונים, כמה אנשים מקבלים את העיתון. ככל שקהל היעד הזה יהיה גדול יותר, כך כמות הלקוחות שלכם תגדל. 
הקמת מערכת לעיתון פרסומות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת מערכת לעיתון פרסום? 

 • בניית תוכנית עסקית – תוכנית עסקית היא הבסיס בלעדיו עסק לא יכול להתנהל. למה כל כך הרבה אנחנו שומעים על עסקים שנסגרים בישראל? מכיון שאנשים מקימים עסק בלי הכנת תשתית ובניית תוכנית עסקית. לא אמור להיות לכם את הידע כיצד בונים תוכנית עסקית, בדיוק בשביל זה קיימים יועצים עסקיים בעולם.

   

 • בדיקת אפשרויות מימון – הקמת עסק דורשת השקעה כספית. לפני שמתחילים להשקיע בעסק, חייבים לבדוק שיש לכם מקורות מימון ואפשרות לנהל תזרים מזומנים שפוי.

   

 • השכרת משרד – כדי לנהל עיתון, עליכם להקים משרד עם עמדות מחשב לכם, לגרפיקאי ולכל מי שצריך להיות אתכם בצוות. מערכות עיתונים קטנות מעדיפות לעבוד עם פרילנסרים העובדים מהבית, שקלו מה נכון לכם בהקמת העסק.

   

 • גיוס עובדים – הקמת עיתון דורשת מספר ידיים עובדות בו זמנית. הימים שלפני סגירת העיתון ידרשו ממכם גם כך להיות בעבודה רצופה כל הזמן.
  עליכם לגייס עובדים למחלקות השונות:
  1. משווק מודעות – שיביא לכם כמה שיותר לקוחות.
  2. שירותי גביה – במהלך ניהול עיתון, חובה לייחד עובד לגביית הכסף.
  3. גרפיקאי ומעצב, עורך לשוני, כתבים שונים ועוד.

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לליווי מערכת עיתון בהקמה?

הגעתם למקום הנכון! בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים תמצאו את היועץ שתמיד יהיה לצידכם וילווה אתכם בתהליך הקמת העסק. כדי להנות מפגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות, צרו איתנו קשר.