איך פותחים חנות נעליים?

חולמים לפתוח חנות נעליים? רוצים לדעת איך תעשו את זה שלב אחרי שלב? חברת המפתח ללווי והקמת עסקים הגדירה לעצמה חזון להנגיש לכם את כל המידע המלא. זאת במטרה אחת – כדי שתוכלו לדעת ולהתכונן לקראת הקמת העסק שלכם. אנו מברכים אתכם על ההחלטה האמיצה לפתוח עסק ורוצים לצאת אתכם לדרך. 

אז בואו נתחיל עם השלבים להקמת חנות נעליים. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים בהקמת חנות נעליים? 

  • התמקדו בסוג הסחורה- העבירו לכם בראש את חנויות הנעליים שאתם מכירים. יש חנות שמוכרת נעליים מסטייל גבוה ויש חנות שמוכרת את החברות הפשוטות יותר, יש חנות שמוכרת נעלי בית ונעלי גומי ויש חנות שמוכרת נעלי עור. ובקיצור עליכם להתמקד בסוג הסחורה איתה אתם הולכים להתעסק. באותה קטגוריה תבחרו גם את מידות הנעליים אותם תציעו בחנות שלכם. 
    שימו דגש על מחלקת עודפים. אומנם יש הרבה אנשים שאוהבים לקנות רק את הז'אנרים החדשים ביותר, אבל יש מספיק אחרים שישמחו להכיר אתכם רק בזכות מחלקת העודפים שלכם. לכם זו תהיה עזרה עצומה להתפטר מבלאי במלאי וללקוחות שלכם תהיה חווית רכישה זולה.

מיהם הלקוחות בעסק?

חנות נעליים
  • בחירת ספקים- העולם הרחב שלנו מציע ספקים רבים למכירת נעליים. האמת היא ששלב זה עלול להיות מאוד מורכב. מרוב עצים לא רואים את היער, ומרוב ספקים לא תצליחו להחליט במי לבחור. אבל כמו שכל בעלי העסקים מצליחים לעבור את השלב הזה, בעז"ה גם אתם תעברו אותו בהצלחה. חשוב לזכור שלא מתחתנים עם הספק, ואם אחרי תקופת עבודה מול ספק אתם לא מרוצים מההתנהלות שלו, אתם תמיד יכולים "לחתוך" איתו.
  • בחירת לוקיישן לחנות- חשוב מאוד שאנשים לא יצטרכו לחפש אתכם. גם אם השכירות במקום מרכזי עולה יותר, קחו בחשבון שכך תמכרו יותר. חנות צריכה להיות במבנה המתאים למכירת נעליים, בפרט היא צריכה לכלול מחסן מספיק גדול לאחסון קופסאות הנעליים בצורה מסודרת. 
  • עיצוב פנים ושיפוצים- שלב זה הוא השלב היקר ביותר בתחילת הדרך, אבל חשוב מאוד לא להתקמצן על שום דבר חיוני. מעצבי פנים המבינים בתחום החנויות יתנו לכם מענה מאוד מדויק, ויגרמו ללקוחות שלכם לחוש חווית קניה כבר מהרגע הראשון לכניסתם לחנות. 
  • ממלאים את החנות- כדי שהחנות תוכל להתחיל לתפקד צריך לצייד אותה. בעמדת המוכר צריך להציב דלפק, קופה רושמת, כיסא ומחשב. לחלל החנות צריך מדפים להעמדת הנעליים, מראות וספות למדידה ולהמתנה. 
  • גיוס עובדים- חשוב שתראיינו את העובדים שלכם פנים מול פנים. אומנם זה נכון שהם לא צריכים להיות בעלי רמת משכל גבוהה, אבל כדי שהלקוחות יאהבו אתכם, אתם חייבים לבחור את העובדים שלכם עם פינצטה. העובדים צריכים להיות מאירי פנים ואוהבי בני אדם. כדי לתמרץ את העובדים לעבוד כמו שצריך, חשוב מאוד לתת להם בונוסים על כל מכירה, כך שתהיה להם אופציה להשפיע על המשכורת שלהם לטובה על ידי עשיה מבורכת בחנות. 
  • מיתוג ופרסום- שלב זה הוא שלב חובה. אתם לא פותחים את החנות שלכם ואז ממתגים אותה, אלא רק אחרי שיש לכם מותג רציני מוכן, אתם יוצאים ביום פתיחה מרהיב שקורה לכ-ו-ל-ם לבוא ולהתרשם. 
  • הקמת אתר אינטרנט- אם אתם רוצים להגדיל ראש, להגדיל רווחים ולהגדיל קהל יעד, הקמת אתר אינטרנט היא בדיוק בשבילכם. מטרת הקמת האתר היא לא לצורך התדמית שלכם, אלא גם. אז מה המטרה? לצורך מכירות בכל רחבי הארץ. אנשים אוהבים להזמין, ואתם יכולים להנות מזה. פנו למומחי המפתח דיגיטל שיקימו לכם אתר חנות מושלם. 

חוששים לקפוץ למים? לא יודעים אם אתם מסוגלים לכך מבחינה כלכלית? 

חברת המפתח ללווי והקמת עסקים רוצה לעזור לכם. אנו מתמחים בליווי עסקים בדרך אל היציאה לאוויר העולם. אלינו לא מגיעים רק בעלי עסקים, אלא גם אנשים רגילים שיש להם חלום ענק. אנו נשב אתכם ונברר יחד אתכם מה השאיפות שלכם, לאן אתם חולמים להגיע ועם איזה נתונים אנו צריכים להתמודד. כל מה שעליכם לעשות כדי לחוות גם אתם את הליווי המקצועי של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים זה להקליק כאן, להשאיר לנו פרטים. את השאר כבר נעשה בשבילכם.