איך מקימים חנות למכירת מחשבים? 

עסק של מכירת מחשבים זו בחירה מוצלחת. בעולם הממוחשב של 2022, המחשב הפך למצרך בסיסי לכל בית (לכל חדר…), לכל עסק ולכל מסעדה. והרשימה עוד ארוכה. תכל'ס, איך מקימים חנות למכירת מחשבים? כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן במדריך הזה. 

מהם השלבים להקמת חנות למכירת מחשבים? 

  • גיוס הון – חנות מחשבים, דורשת השקעה ראשונית גבוהה מאוד. עוד לפני שאנחנו מדברים על הסחורה בעצמה ששווה הון, אתם צריכים למתג את העסק, להשכיר חנות, לשפץ אותה, לפתוח תיק ברשות המיסים וכו'. אם אין לכם הון עצמי, ואתם חושבים שתצליחו לעמוד בהחזר חודשי גבוה, המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים ידריכו אתכם כיצד לגייס הלוואה להקמת עסק שמנצלת 100% מימון.

  • בחירת חנות להשכרה – חנות מחשבים צריכה להיות חנות גדולה. אנשים רוצים לראות את המחשב אותו הם עומדים לרכוש. מה שאומר שאתם צריכים שטח גדול מאוד להעמיד בו את התצוגה.

חנות למכירת מחשבים
  • עיצוב ושיפוץ – אתם לא צריכים לפאר את החנות, אבל בהחלט יש צורך להפוך את השטח ליוקרתי שיגרום לאנשים להעריך את המותג שלכם. וכן לעצב את החנות מבחינה פרקטית, כך שהיא תשרת את הצרכים שלכם.

  • בחירת ספק – עולם היבואנים דורש חקר מעמיק. לפני שאתם מחליטים מי הספק איתו אתם מעוניינים לעבוד, בדקו שאתם אכן מקבלים ממנו את המחיר הזול ביותר שהשוק מאפשר לכם.

  • רכישת מלאי – התצוגה שלכם צריכה להכיל כמות ענקית של מחשבים, מקלדות, שולחנות מחשב, עכברים וכל הציוד הנדרש כדי לעבוד עם מחשב. שלב זה הינו משמעותי ביותר, ואתם צריכים להתכונן אליו.

  • ביטוחים – עלות הביטוחים החודשית, גבוהה מאוד. אבל, אחד הדברים עליהם אתם בטוח לא תוותרו בשלבי הקמת החנות שלכם, זה ביטוחים מקיפים על החנות, על הסחורה ועל העובדים. כדי להוזיל את עמלות הביטוחים אתם מוזמנים להתייעץ ולבצע השוואות מחירים. שימו לב, על ידי השוואת מחירים, אתם יכולים להוזיל את הפרמיה החודשית שלכם בעשרות אחוזים.

  • פתיחת תיק ברשות המס – לפני שאתם פונים לרשות המס, אתם מוזמנים לבחור לכם משרד של רואי חשבון איתו תעבדו. תקפידו על בחירת משרד המתמחה דווקא במגזר העסקי.

  • גיוס עובדים – על מנת לתת את השירות הטוב ביותר, עליכם לגייס עובדים שיעזרו לכם לשרת את הקהל. אתם גם צריכים לדאוג שהעובד יהיה אחראי לעבוד גם בשעות בהם אתם לא תוכלו להיות בחנות באופן פרונטלי. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

חולמים להקים עסק מצליח ומניב למכירת מחשבים? 

המומחים של חברת המפתח להקמת עסקים כבר עזרו לעסקים רבים בישראל להקים עסק משלהם. אנו מתמחים בליווי עסקים בהקמתם – תכנון פיננסי מקדים, בניית תוכנית עסקית וכו'. יחד איתנו תוכלו לישון רגוע גם בשלבים המקדימים לפתיחת העסק שלכם. לקבלת פרטים ועזרה בהקמת העסק שלכם, צרו איתנו קשר.