איך מוזיקאים יכולים להרוויח כסף בישראל? 

אין מי שלא אוהב מוזיקה, אחד יותר ואחד פחות. אם יש לכם את הכישרון המוזיקלי והשקעתם שנים של לימודים, למה שלא תעשו מזה כסף? המוזיקאים המצליחים בישראל עושים כסף טוב. אבל, גם כמוזיקאים מתחילים, לא תקבלו שכר מינימום, וזה בלשון המעטה. אל תחלמו ביום אחד לקבל מאה אלף שקל על הופעה כמו הזמרים העולמיים, אבל בהחלט יש לאן לשאוף בתחום זה. 

איך מרוויחים כסף ממוזיקה?

  • מאמן מקהלות בבתי ספר – כל בית ספר נהנה להפיק מהתלמידים שלו הופעה בהזדמנויות שונות. לפעמים זה במסיבות סוף שנה, ולפעמים זה ערב הורים. על אימון מקהלה, גובים בצורה גלובלית, ובתי הספר מוכנים לשלם על כך הרבה מאוד כסף. אוהבים להלחין קולות שניים וליוויים? קדימה, לכו על זה.
  • אולפן – כיום, כל תוכנית וכל מסיבה הכי קטנה, מלווה בהקלטות באולפן. הביקוש לאולפנים הולך וגדל כל שנה. הקמת אולפן דורשת השקעה כספית לא קטנה בכלל, אבל היא שווה. שעת אולפן עולה ללקוח כ – 100 שקלים, וזה אצל אולפניסטים מתחילים. אם אתם מוזיקלים ויש לכם גם חוש טכני מפותח, אולפן יכול להוות עבורכם סיפוק אדיר ופרנסה טובה.
מוזיקלים
  • מלווה בפסנתר – מורים למוזיקה מחפשים לתלמידים שלהם מלווה קבוע בפסנתר. תלמיד שמנגן בכינור, ישמח שתלוו אותו ביצירת הקונצ'רטו הארוכה שלו בליווי פסנתר מרהיב. על שעת ליווי תקבלו תמורה הגונה. בנוסף לכך, מדובר בעבודה קבועה ומסודרת שזו גם נקודה חשובה מאוד.
  • הוראה למוזיקה – תוכלו ללמד את הכלי אותו למדתם בעצמכם, וכן תוכלו לערוך שיעורי הרכבים, תולדות המוזיקה ותאוריית המוזיקה. רוב התלמידים במוזיקה נהנים להעשיר את עולם הידע שלהם במושגים מוזיקליים טהורים ולדעת יותר על המלחינים אותם הם חיים ונושמים במהלך הנגינה שלהם. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

חולמים להרוויח כסף? 

חברת המפתח ללווי והקמת עסקים מתמחה בהגשמת חלומות של אנשים עם חזון גדול. כל עסק מצליח שאתם רואים היום, התחיל מחזון של בעל העסק. לכן, אל תזלזלו בעצמכם, אתם מסוגלים להצליח ולהניב הרבה מאוד כסף מהכישרון שלכם. 

רוצים להתחיל לעבוד? חוששים להפוך לעצמאיים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים מלווים עסקים בהקמה ועסקים קיימים המעוניינים להתנהל נכון יותר ולהגדיל את כמות המכירות בעסק. תוכלו גם אתם להכיר את המומחים של חברת המפתח על ידי הקלקה כאן. שווה לכם להכיר את האנשים הנכונים. בהצלחה.