איך לפתוח עסק של קופירייטר?

קופירייטינג הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בימינו. כל עסק בתחילת דרכו מפרסם את עצמו, ואתם אלו שמשחיזים את הפרסום מן הכוח אל הפועל. אמנם התחרות בין הקופירייטרים גבוהה. אבל זה עדיין לא משתווה לכמות הביקוש הקיימת בשוק. 

אנשים רואים תוצאות בשטח לאחר שפנו לקופירייטר מקצועי ומוכנים לשלם הרבה מאוד כסף לקופירייטר שמביא תוצאות. תפקידו של הקופירייטר הוא להניע את מי שנחשף לפרסום, לפעולה. איך עושים את זה? על ידי יצירת צורך אצל הקהל ועוד טכניקות רבות ושונות. אם אתם טובים בתחום ויש לכם את הכשרון להניע לפעולה, אתם יכולים לצאת לדרך. 

מהן העלויות בהקמת משרד קופירייטינג? 

  • משרד – בעבודת קופירייטינג יהיה עליכם לשבת עם הלקוחות שלכם במשרד מסודר. אין אפשרות לעבוד דרך הטלפון או להיפגש במסעדות מזדמנות. אתם חייבים להראות רצינות. כחלק מתהליך הפרסום תצטרכו להכיר את לקוחותיכם לעומק, להבין את החלומות ולהצליח להיכנס לרצונם. את זה אפשר לעשות רק כשהכל נעשה בצורה מסודרת.

    קחו לתשומת לב את עלויות הקמת המשרד הכוללות השכרה, עיצוב, שיפוץ, רכישת ריהוט, מחשב, ותכולת משרד.
  • פתיחת תיק עוסק פטור – על מנת להקים עסק, עליכם לקבל תעודת עוסק. כדי לקבל תעודת עוסק פטור יש לפנות למע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. היעזרו לצורך כך ביועץ עסקי מלווה במנהל חשבונות המתמחים בניהול עסקים בהקמה. יועץ עסקי יבנה לכם תוכנית עסקית הכוללת את כל נתוני העסק. כך היא תוביל אותו להצלחה. אל תוותרו על תוכנית עסקית.

     

  • פרסום – אומנם העלות יקרה אבל מי כמוכם כקופירייטרים יודעים את חשיבותה. כדי לפרסם את הפרסומת המדהימה שלכם, עליכם לשלם לגוף פרסומי שיעלה אותה על הבמה. אומנם בגוגל לדוגמא, יש אפשרות לקדם אתר גם בקידום אורגני, אבל תצטרכו לתת לחברת דיגיטל לבנות עבורכם את האתר. דבר שיעלה לכם יותר מכמה שקלים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מחפשים יועץ עסקי מומחה לליווי עסק לקופירייטינג?

הגעתם למקום הנכון. כי ככה זה הולך. פונים למי שמביא תוצאות. ועם הצלחות לא מתווכחים. פנו עוד היום אלינו. היועצים העסקיים בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים מומחים בבניית תוכנית עסקית מקיפה לעסקים בכל המצבים, מסייעים בגיוס המימון הנדרש ומלווים את העסק להצלחה.  קבעו פגישה ללא עלות וללא התחייבות.