איך להפוך למנעולן?

יש לכם חוש טכני מפותח ואתם רוצים לעבוד בתחום המנעולים? אתם יכולים לפתוח עסק ולהיות מנעולנים! מהם השלבים לפתיחת עסק מנעולן וכמה עולה להקים עסק כזה? מנעולן יכול להרוויח 200 שקלים בחודש אבל הוא גם יכול להרוויח מעל 100 אלף שקל בחודש.  המומחים של ליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם.

מי קהל היעד?

  1. אנשים פרטיים.
  2. משרדים ומוסדות.
  3. קורסים לבעלי מקצוע.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק מנעולן?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שפותחים עסק חדש, אתם מוכרחים לפנות לייעוץ עסקי. אחרת, העבודה שלכם תהיה לריק. יועץ עסקי מנוסה יבדוק את כדאיות פתיחת העסק, יבנה תוכנית עסקית מקצועית. כמה אתם עומדים להוציא וכמה ישלמו לכם על כל עבודה. כמובן שהוא גם יכלול את עלות החומרים הנדרשים: מנעולים, כלי עבודה וכו'. כך שהוא יעשה לכם את חישוב כדאיות העסק החדש.

  2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. 

  3. רכישת ציוד – תדרשו לקנות מנעולים שונים, כלי עבודה, צילינדרים שונים, סולם וזה עוד לא הכל. ערכו רשימה מסודרת, כולל עלויות.

  4. מיתוג ופרסום – חשוב מאוד לפרסם את העסק שלכם בצורה מקצועית ומשכנעת. לא כל יום פותחים עסק, אבל כשכן פותחים, כדאי לעשות זאת בצורה מקצועית שתמשוך את הלקוחות דווקא אליכם ולא לעסק מתחרה. כך שחשוב שתפנו למשרד פרסום כמו המפתח דיגיטל שישווק את העסק שלכם כמו שצריך.

מעוניינים לפתוח עסק ולהפוך למנעולנים? אתם מוכרחים להכיר את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים מלווים כל עסק משלב הרעיון הראשוני, דואגים לגיוס עלויות המימון, בודקים את הכדאיות הכלכלית ועוזרים לבעל העסק למנף את העסק להצלחה.

גם לעסק שלכם מגיע ייעוץ עסקי מקצועי! פנו למומחים בתחום.