רוצים לפתוח מעבדה לתיקון מכשירי חשמל? בואו לדעת איך עושים את זה

תחום של מעבדה לתיקון מוצרי חשמל הינו תחום מבוקש מאוד. אם יש לכם חוש טכני מפותח ואינכם מתנגדים לעבוד בעבודת כפייים, אתם מוזמנים לפתוח עסק של מעבדה לתיקון מוצרי חשמל.

מה אופי השוק?

לשוק של מעבדות לתיקון מוצרי חשמל, אין רגולציה. אין צורך בתעודה. כל אחד יכול להתעסק בתיקון מוצרי חשמל. מדובר בשוק רווחי וגדול.

תחום תיקון מוצרי חשמל מתחלק ל 2:

מקומות פיזיים. חנות או מחסן ואפילו אם קוראים לך להגיע למקום מסוים.
שוק ביטוחים. חברות ביטוח או חברות שנותנות ביטוח.

לאילו אנשים מתאים לעבוד בתחום?

איש טכני שיש לו את הידע, חוש אלקטרוניקה. אפשר ללמוד ולהתאמן תוך כדי תנועה. היום, כמעט כל מכשיר חשמל שווה לתקן, רוב התיקונים הם פשוטים.

כמו כן, אנשים שרוכשים מכשיר חשמל מוכנים גם לשלם על ביטחון. מה זה ביטחון? תשלום חודשי המכיל פוליסת ביטוח למקרים שונים. אם תקרה תקלה כלשהי, יגיע הטכנאי ויתקן. כמובן על פי התקנון והדרישות השונות.

במה כדאי להתמקד בתחום הטכנאות?

כדאי להתמקד במה שאתם חזקים. מוצרים לבנים, ומוצרים אלקטרונים, ואם אתם טובים בשניהם, תוכלו להציג שירות של שתי הנישות.

שימו לב, חשוב שתגדירו מראש תקנון תמחורים כדי שלא תיתקלו בבעיות.

תמחור בקריאה, גם אם לא תוקן רק ביקור כמה ישלמו. ותמחור בתיקון תקלות ובעיות.

כמה כסף תדרשו להשקיע בפתיחת מעבדה לתיקון מכשירי חשמל?

עבור מוצרים לבנים רכב שירות, מוצרים וכלים, מאגר חלקי חילוף, כלים חשמליים שונים

מעבדה. הוצאות של שכירות בין  2000 ש"ח ל 5000  ש"ח מקום עם נגישות. בסך הכול מדובר בהוצאה של כ 50 אלף שח.

מדובר בהשקעה לא כל כך גדולה.

מה קורה עם שווק העסק?

פתיחת אתר אינטרנט. הירשמו בכל המקומות, 144. בקשו מאנשים שידרגו אתכם. תנו הנחות כדי שידרגו אתכם. זה מה שיגרום לאנשים לבחרו דווקא בכם.

אין הרבה בעלי מקצוע בתחום. כך שאתם באמת יכולים להפוך להיות המובילים. רוב רובם של האנשים עובדים בתחום של עבודת כפיים. רובם בהייטק. אפשר להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש.

חשוב לפנות לייעוץ עסקי!

בניית תכנית עסקית היא השלב החשוב ביותר בהקמת עסק חדש, כדי שתדעו לקדם את העסק, כמה מלאי נדרש, אילו כלים תקנו. כמה תשקיעו בפרסום ומיתוג וכו.

המטרה שלנו בקבוצת המפתח היא לעזור לכם להקים את העסק שלכם בצורה נכונה ברגל ימין., גיוס הון מסודר, תעשו את זה אתנו ותאמינו לי יהיה לכם הקרבה יותר קל ותתחילו את העסק שלכם ברגל ימין

להשקיע במעגל הקרוב, משפחה, חברים המלצות משפיעות מאוד. החוות דעת משפיעות מאוד והן אלו שימשכו את הלקוחות שלכם

חשוב שתהיו ישרים.

תמיד קרובי המשפחה שלכם החמיאו לכם על ידי הזהב שלכם? אוהבים להתעסק עם אלקטרוניקה? מוזמנים להגשים חלומות ולתרגם כישרונות לכסף מזומן. שוק העבודות היום מאוד רווי והשכר אינו גבוה. התחום בו אתם מוכשרים, תיקון מכשירי חשמל ביתיים זהו תחום שתמיד יש בו ביקוש וגם השכר היומי שעושים מתחום זה הינו גבוה מאוד. המשיכו איתנו כדי לדעת מה עליכם לעשות כדי להתקדם עם מה שיש לכם בידיים. 

מה קורה בשוק הישראלי? 

אנשים כל הזמן מתקנים מכשירי חשמל. מאחר ואתם יודעים לתקן מכשירי חשמל, לא יצא לכם אף פעם להזמין איש מקצוע שיעזור לכם. אבל אם תשאלו קרובי משפחה ודאי יספרו לכם כי פעמים רבות הם מזמינים איש מקצוע שיתקן להם את המכשיר הקלוקל התורן. 

יש מגוון תחומים שאתם יכולים להתמקצע בהם ואלו הם:

מעבדה_לתיקון_מכשירי_חשמל
  • שירותי תיקון מכשירי חשמל ביתיים ביניהם מכונות כביסה, מזגנים ועוד. 
  • שירות תיקון ציוד גינון
  • מכירת חלקי חילוף והרכבתם למוצרי חשמל שונים
  • שירות תיקוני מכשירי אלקטרוניקה שונים

 

אם אתם מתלבטים כמה עבודה תהיה לכם, אתם צריכים להבין שהכל תלוי בכמה אתם מפורסמים. מכשירי חשמל, בכל מקום מתקלקלים באותה מידה. אבל השאלה האם מכירים אתכם כדי להתקשר אליכם. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

האם אני צריך להגיע עם הון עצמי? 

בעיקרון, בכל עסק שפותחים יש צורך להתחיל עם הון עצמי או עם לקיחת הלוואה. בעסק כמו זה אתם צריכים להביא אתכם בעיקר את הידע שלכם. יותר מזה הכל תלוי בכמה אתם מעוניינים להשקיע. מה שכן אתם חייבים לפרסם את עצמכם לפחות בשנה הראשונה כדי להגיע לתודעת הציבור. חוץ מזה, אתם יכולים להקים אתר אינטרנטי. כך יהיו לכם הזמנות גם ממקומות מפתיעים ותוכלו להתפרס בכל הארץ על ידי שיתופי פעולה שונים. 

לפניכם רשימת רעיונות איך אתם יכולים לפרסם את עצמכם על ידי דרכים שונות:

  • פזרו פליירים עם מיתוג של העסק שלכם ומספר טלפון שלכם כדי להגדיל את הציבור המכיר אתכם. 
  • הקימו אתר ייעודי שיכיר לאנשים מי אתם ומה אתם עושים. וודאו שהאתר שלכם עולה בגוגל באופן אורגני או על ידי תשלומים לגוגל. אם לא תקדמו את האתר שלכם אף אחד לא יגיע אליו. 
  • שימו שלט מחוץ לחנות שלכם (אם יש לכם אחת כזו). 
  • בקשו מהמכרים שלכם שיפרסמו אתם אצל מי שהם יכולים והם מכירים. זו הדרך הכי טובה להגיע לתודעת האנשים בצורה מושלמת. 

רוצים לדעת עוד? 

אנו מתמחים בפתיחת עסקים וליווי עסקים מתקשים. מוזמנים להכיר אותנו ולעשות חיל במעבדת התיקונים שלכם. המטרה שלנו זה לתת לכם להצליח על ידי כלים מוכרים וידועים שיעזרו לכם להרוויח הרבה כסף בפן החודשי. 

אני רוצה להיפגש עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.