רוצים להקים עסק? מה שכל עצמאי צריך לדעת!

להקים עסק זה חלום. בפוסט הזה נעלה את השאלות שהגיעו למערכת בעניין הקמת עסקים. אנו בטוחים שמענה על השאלות בפורום הזה יעזור לכם להתקדם עם החלום שלכם למקום הנכון יותר עבורו. 

אני לא מבין כלום בעסקים, האם אצטרך לרשום את העסק שלי? 

לא כל עסק חייב להירשם כעסק ברשימת העסקים בישראל. אבל אם אין לכם סודות, למה שלא תרשמו את העסק שלכם. אם לא תרשמו את העסק שלכם, עלול להיות עוד בעל עסק שכינה את העסק שלו בשם זהה לשלכם וחבל. 

מתי כן חייבים לרשום את העסק? אם אתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק עסקי, תידרשו לרשום את העסק שלכם. ואגב, כל עסק שמהווה הכנסה עיקרית לבעל עסק, גורם לבעל העסק לפתוח חשבון בנק עסקי. מקרה נוסף בו תהיו חייבים לרשום את העסק שלכם – בתחומי התעסקות מסוימים. יש עסקים שכדי להקים אותם מוכרחים לקבל רישיון ולרשום את העסק. הרבה פעמים העניין תלוי בהתנהלות הרשות המקומית והדרישות שלה מבעלי עסקים. 

הקמת עסק

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

שמעתי רבות על מבנה עסקי ועל השפעתו על העסק, מה זה מבנה עסקי ואיך אדע להתאים אותו לעסק שלי? 

מבנה עסקי זו הצורה בה אתם מנהלים את העסק. כלומר, אתם לבד, עם שות, חברה, זכיינות ועוד. לשאלה איזה מבנה עסקי טוב לי, רק אתם יכולים לענות את התשובה. אם אתם חולמים כבר בהתחלה להקים עסק ענק, תצטרכו להקים אותו עם שותף שיעזור לכם לממן את עלויות העסק ויקבל כמובן מהרווחים. 

המלצה שלנו, אל תגדלו מהר מדי. אנשים רבים שהתחילו בגדול נפלו בגדול. תנו לזמן לעשות את שלו. 

רשימת סוגי מבני העסקים:

  1. בעלות יחידה- אתם הבעלים של העסק. אתם מנהלים את העסק וכל החלטה על שינוים בעסק היא באחריותכם בלבד. גם אם יש לכם מאה עובדים, וגם אם אין לכם עובדים כלל, אתם הבעלים היחידים של העסק. 
  2. שותפות- או שאתם משתפים עוד מישהו יחד אתכם בהשקעה של העסק במטרה להתגבר על העלויות ולהתחלק אחר כך ברווחים, או שאתם קוראים לבעל יכולת להשקיע בעסק שלכם כדי שהוא יממן ואחר כך חלוקת הרווחים תהיה שונה. 
  3. תאגיד- כאשר עסק נמצא בתאגיד, חובותיו העסקיים אינם מוטלים דווקא עליכם בעל העסק, אלא על התאגדות. כדי לפתוח עסק בתאגיד עליכם לרשום ולדווח על כך. 

רוצים לראות את עצמכם עם עסק? לא יודעים איך לעשות את זה? 

בדיוק בשבילכם הקמנו את חברת המפתח ללווי והקמת עסקים. לפני שאתם מקימים עסק לבד ומבצעים טעויות שאחר כך תתחרטו עליהם, כדאי לכם לשמוע מה יש לנו להציע לכם, ואיך אתם יכולים להצליח עם העסק שלכם. כי זו המומחיות שלנו, להגשים חלומות לבעלי עסקים עתידיים. הקליקו כאן לתזמון פגישת היכרות חינמית שתתן לכם "פוש" לקראת הקמת העסק שלכם. כי אתם מסוגלים לזה.