רוצים להיות ספקים? כך מרוויחים ממכירות!

ידוע ומוכר שבעולם של לקראת 2022 אחד התחומים הכי רווחיים, זה תחום המכירות. ובתוך תחום המכירות, הספקים הם אלה שחוגגים מעל הכל. בכתבה הזו נעזור לכם להבין מה עליכם לעשות כדי להפוך לספקים. 

אילו שלבים עליכם לעבור כדי להפוך להיות ספק? 

  • רישיון- קודם כל אתם צריכים לדאוג לרישיון עבודה מהרשויות. הרישיון תלוי בסוג המוצרים אותם אתם עומדים לספק. אבל בגדול מה שתצטרכו זה לפתוח תיק של ספק, להחזיק ברישיון ספק, תעודת מס ועוד. 
  • בחרו לעצמכם מוצר או נישה איתה אתם רוצים להתעסק- בדרך כלל ספקים מספקים סחורה מסוגים שונים, אבל זה בהמשך, עכשיו אתם צריכים להתקבע על תחום מסוים. חפשו משהו מקורי יותר שאנשים ירצו לקנות. קחו כלל לתחום הספקות- לעולם אל תמכרו קרח לאסקימוסים. 
  • יש לכם את הכלים להתנהל? אתם צריכים רכב? צריכים עגלה רצינית? תראו שיש לכם את הכלים איתם אתם הולכים לעבוד. אחד הכלים החשובים ביותר איתם תצטרכו ללמוד לעבוד זה הזמן. בעבודה כמו זו, אין לכם בוס על הראש, ואתם אלו שהולכים לנהל לעצמכם את הזמן ואת סדר היום, קחו את זה לתשומת לבכם. 
ספק סחורה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כיצד אוכל כבעל עסק יחיד להגן על עצמי? 

  • צרו מותג סביב השם שלכם- בעלי עסק רבים מספרים שלא הלך להם מספיק במכירות, אבל אחרי שהם עברו יחד עם קופירייטר מסע של מיתוג לעסק שלהם, פתאום המכירות החלו לרוץ להם בקלות רבה יותר. מה לעשות, זה העולם שלנו. 
  • חפשו לקוחות שיספקו לכם עבודה- ספק שרוצה למכור כמו שצריך, צריך חוץ מהלקוחות הפרטיים (אומנם הם מאוד נחמדים, אבל לא הם הכסף הגדול), לעבוד עם חברות שצריכות באופן קבוע, ובכמויות גדולות את המוצרים שהוא מספק. רוצים לספק אוכל לחיות? תחשבו על הכיוון לעבוד מול גן חיות. רוצים לספק מחשבים? תעבדו עם קופות חולים. תחשבו בגדול, תרוויחו בגדול. 
  • תנגישו את המוצרים שלכם ללקוחות שלכם- אם לקוח יוצר אתכם קשר ורוצה לדעת כמה עולה כמה מוצרים, חשוב מאוד שתהיה לכם טבלה מעוצבת יפה, עם הלוגו שלכם, עם מחירון נוח שהלקוח יבין בעצמו את מחירי המוצרים. 
  • אל תפחדו להיות מקצוענים- גם אם אתם לא חשים שאתם עושים דבר מרשים, זה לא משנה, כדי למכור הרבה ולהרוויח אתם צריכים לחוש מקצוענים, וכך תשדרו זאת לכל מי שעומד מולכם. אנחנו לא מדברים על גאווה, אלא מודעות עצמית שחייבת להיות אצל כל בעל עסק. 
  • ביטוחיםכאשר עובדים עם סחורה, והיא מקור ההשקעה וההכנסה שלכם, חשוב מאוד לבטח אותה מכל כיוון שהוא, כדי שיהיה לכם כיסוי לכל צרה שלא תבוא. 

רוצים לדעת עוד על עסקים ועל איך מקימים אותם? 

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים מתמחים בהקמת עסקים, אנו שמחים לתת לכם שירות של ייעוץ עסקי, הכי מקצועי שיש בשוק. הניסיון שצברנו יעזור לכם להקים את העסק האישי שלכם, בלי לטעות אלא ללמוד מטעויות של אחרים לפניכם. כי ידע זה כוח, וכדי להיות ספק צריך הרבה מאוד כוח.

אני רוצה לקבוע פגישה עם קבוצת המפתח ללווי והקמת עסקים.