סימנים בדרך אל הרגיעה הכלכלית בעסק שלכם

כאשר פותחים עסק הדבר היחיד שאתם רוצים להיות בטוחים זה שאתם הולכים להתעשר מהעסק שלכם. אבל מה לעשות שזה לא תמיד כך. לפני שתעברו לקרוא את הטיפים החכמים שיעזרו לכם לצאת מהתסבוכת הכלכלית, חשוב שתדעו כי אנו מאמינים בכם ובעסק שלכם. כי אין אדם שלא יכול להפוך לעשיר ולמצליחן עם קצת רצון טוב ועם הרבה נכונות להשקיע. המשיכו לראות איך זה עובד.

טיפים יעילים כדי להביא אתכם להצלחה

 • הלוואות לצורך רכישת רכב- לא משנה על אילו הלוואות אתם משלמים. אבל בואו ניתפס לדוגמא של הלוואות לצורך רכישת רכב. יכול מאוד להיות שגם אם אתם כבר אחרי חצי שנה של תשלומים חודשיים כדי לכסות את הלוואת הרכב שלכם, כדאי לכם למכור את הרכבים ולהשכיר אחרים במקומם. כי אם העסק שלכם לא מצליח לגמור את החודש, לא יעניין אתכם אם הרכבים יהיו שלכם בסוף או לא. הדבר היחיד שאמור לעמוד לכם מול העיניים זה איך לגמור את החודש בכבוד עם כמה שיותר רווחים. אולי תקחו גם עשר משכנתאות כי בסוף הבתים יהיו שלכם? לא. אי אפשר לעשות דברים לא הגיוניים. הדרך להתנהלות נבונה בעסק שלכם היא על ידי בדיקת רווחיות חודשית ולא תקופתית. רק כך תעברו בשלום את התקופה הקשה של העסק ותעברו ממצב של לסגור את החודש למצב של להרוויח מהחנות שלכם.

רגיעה כלכלית

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 • מתלמידי יותר מכולם- יש לכם עובדים שהם בעצם אלו שנפגשים עם הלקוחות יום יום שעה שעה. שאלו אותם מה הם אומרים, איך אפשר להגדיל מכירות? אולי יש להם איזה רעיון שיכול להועיל לכם בעסק. אבל כמו שאתם ודאי מבינים, עד שלא תשאלו ותסבירו להם כי להם שאתם מעוניינים לשמוע דווקא מהם הערות והארות, הם עלולים לחשוש להגיד לכם את אשר על ליבם וחבל. דווקא לחיילים הנמצאים בחזית יש את הידע אילו נקודות תורפה קיימות אצל האויב. אומנם במקרה שלכם לא מדובר באויב. אבל מה שכן, אתם צריכים למצוא את אותן נקודות חלשות של הלקוחות ודווקא שם לשכנע אותם לרכוש את הדבר שיעזור להם לצאת מכל צרה.

 • דברו עם הלקוחות שלכם- בטוח יש לקוחות שאיתם יש לכם איתם ידידות של ממש. נסו לפתוח איתם בשיחה. תשאלו אותם מה הם חושבים בתור לקוחות. אולי יהיה להם רעיונות לשיפור. אל תצפו לגלות את אמריקה, אבל תתכוננו שיכולות לחכות לכם הפתעות מדהימות שלא תבינו למה לא התייעצתם עד היום עם לקוחות שלכם. הלקוחות שלכם יודעים הכי טוב להגיד לכם למה מצפים ממכם.

   

 • דילול העובדים- העובדים שלכם אחרי הכל הם אלו שגורמים לכם להוציא הכי הרבה כסף מדי חודש. מה עושים כדי להקטין בהוצאות האלה? פשוט מדללים את שורת העובדים שלכם. כאשר גייסתם את העובדים יכול להיות שהייתם בסוג של אשליה שאתם חייבים בכל משמרת מספר עובדים כי החנות שלכם הולכת להיות מוצפת בלקוחות. אבל בסוף גיליתם שיש לקוחות אבל אין הצפה. וגם אם כן יש לקוחות רבים, גם שני עובדים יכולים לשרת את כל הלקוחות. לכן, כדאי מאוד שלמרות אי הנעימות שבדבר, תשקלו לערוך פיטורים לכמה עובדים כדי להוריד מעליכם את המעמסה החודשית של המשכורות.

   

 •  היוועצו עם יועץ פיננסי- מסתבר שכאשר היקמתם את העסק ההון שלכם לא התבסס על הון עצמי בלבד אלא גם על הרבה הלוואות. בדיוק לשם כך אתם חייבים להתייעץ עם יועץ פיננסי. אם כאשר לקחתם את ההלוואות לא התייעצתם עם יועץ פיננסי, כדאי מאוד שתעשו את זה עכשיו. יכול להיות שהוא יגלה שאתם משלמים כסף מיותר. עם מספר פעולות שהוא ינחה אתכם איך לבצען, אתם יכולים לחוש הקלה עצומה בהוצאות החודשיות. כי חבל עליכם ועל המאמצים שלכם.

   

 • כשאין ברירה, הרימו דגל לבן- אם המצב של העסק שלכם כל כך גרוע שאין לכם דרך לצאת מהחובות אלא רק על ידי מכירת העסק שלכם, קדימה, אל תחששו להיות גיבורים. כי לפעמים צריך ללמוד לוותר. אין מה לעשות. חפשו מישהו שיהיה מוכן לרכוש את העסק שלכם בכסף מלא, על ידי הכסף הזה תפרעו את החובות שלכם. והכריזו על פשיטת רגל. כי מצב של פשיטת רגל קיים בדיוק למצבים כאלה.

לפני שאתם מחליטים לטוב או למוטב- פנו למומחים בתחום

אתם נמצאים בקושי כלכלי בהתנהלות העסקית שלכם? חשוב שתדעו שיש אנשים שזו המומחיות שלהם להנחות עסקים הנמצאי בקושי כלכלי בדרך אל ההצלחה. אנו שמחים להציג בפניכם את חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שיכולה לתת לכם מענה מדויק לצרכים שלכם עכשיו. הקליקו עכשיו לשיחת ייעוץ קצרה.