המדריך המלא לשיווק יעיל של ביצים ועופות

חקלאים מבלים המון זמן בגידול העופות ואיסוף הביצים. כל חקלאי חולם למכור את הסחורה שלו כמה שיותר מהר. אך למעשה זו נקודת תורפה של חקלאים רבים. זה מעניין שלמרות שהביקוש הוא גדול, עדיין חקלאים רבים נתקלים בקשיים במכירת המוצר שלהם. אנו מאמינים כי לכל חקלאי יש את האפשרות להגדיל את המכירות שלו אם רק יחפוץ בכך. לנוחיותכם נפרט בכתבה הבאה את הדרכים להגדלת מכירות בעסק החקלאי שלכם.

והנה הרעיונות לפניכם:

  • אתם לא צריכים מתווכים- למרות שהכי קל לעבוד עם ראש קטן ולהסתמך על סוכני שיווק שימכרו עבורכם את המוצר שלכם. זה מעכב את המכירות שלכם. כי אם לסוכן אחד יש רק עוד שלושה חקלאים שמשתמשים בשירות התיווך שלו, אתם עלולים להיתקע עם סחורה. מה כן אתם יכולים לעשות? נסו לעבוד עם ראש גדול. בדקו עם בעלי חנויות באזור מגוריכם ועוד. אם אתם מחפשים להרוויח ממש בגדול אתם מוזמנים לפתוח בעצמכם חנות לממכר בשר. זה ממש כסף גדול.

  • פתחו אתר אינטרנט- למרות שזה מצחיק לקנות ביצים דרך אתר אינטרנט, זה המציאות היום. אנשים שיכירו אתכם יהנו משירות של הזמנה מקוונת של בשר ושירות משלוחים עד הבית. נכון שזה ידרוש ממכם הרבה השקעה אבל העולם שלנו הולך לכיוון הדיגיטל. כך גם מי שלא יזמין את המוצרים שלכם, יעדיף לקנות דווקא את המוצרים שלכם אחרי שהוא נפגש איתם באחד מהסופרים שבאזור מגוריו.
שיווק ביצים ועופות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • תתחילו לעבוד עם מלונות ומסעדות- לעבוד עם מלון זה משהו הרבה יותר גדול, הרבה יותר חזק והכי חשוב הרבה יותר יציב (להוציא מהכלל את התקופה של השנתיים האחרונות שכל הזמן מלונות נפתחו ונסגרו…). לפני שאתם נפגשים עם בעלי מלונות, אתם צריכים לשבת עם בעל מקצוע שיעזור לכם לייחצן את העסק שלכם בצורה מושלמת. כך שכל בעל מלון ירצה לעבוד איתכם. מכירים את זה שיש מוצרים שמחייכים אלינו מהמדף? זה מה שאתם צריכים בשביל להתפתח עם העסק שלכם.
  •  
  • הכירו חברות שיווק- לא סוכנים כפי שאמרנו קודם שכדאי לכם להימנע ממגע איתם, אלא משווקים. משווקי עופות יכולים לעזור לכם להגיע ליותר לקוחות כך אתם מגדילים את המכירות שלכם.

  • תנו אוכל בשפע לעופות שלכם- הרבה אוכל לעופות יניב לכם ביצים גדולות יותר.

  • פתחו משחטה משלכם- למי שמעוניין בכסף טוב. בית מטבחייים זה סיפור רציני בפני עצמו ואנו ממליצים זאת רק לחזקי אופי. חשוב שתדעו כי אנשים רבים אמידים, צברו את הונם על ידי ניהול של בית מטבחיים.

  • תשקיעו בפרסום ושיווק- למרות שבשר זה לא מותג שאתם מנסים "לדחוף" לאנשים, כדי למכור הרבה, צריך לפרסם הרבה. למרות שאין היגיון בכך שתמונות של בשר חתוך בצורה אנינה יביאו מכירות, זה עובד.

הכירו את חברת המפתח ללווי והקמת עסקים

אנו מציעים לכם לחסוך מראש עוגמת נפש ולבוא לקבל את כל הכלים לפתיחת עסק ולקידום עסק קיים במקום המושלם לצורך כך. נשב יחד איתכם נבין מה החלום שלכם, איך אתם רוצים לראות את עצמכם בעתיד הקרוב והרחוק ואז נתכנן את העתיד. העתיד שלכם יכול להיות מתוכנן טוב יותר. 

אני רוצה להיפגש בדחיפות עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.