מסורבי משכנתא? הפתרונות שיובילו אתכם למשכנתא הנכספת!

גם אתם הגשת בקשה למשכנתא וקיבלתם סירוב? מרגישים בלבול בכל נושא המשכנתאות? אתם לא לבד במערכה. סביב נושא "מסורבי המשכנתא" ישנם תהיות רבות, אחוזים ניכרים מהניגשים לבנק בכדי לקבל משכנתא, נתקלים בסירוב. מה גורם לאנשים לקבל סירוב? האם אפשר לערער על ההחלטה? השאלות הן רבות וישנה אי בהירות רבה בנושא זה. מוזמנים לצלול איתנו לעומק העניין, יש לנו הרבה מה לחדש.

בכל שנה ישנם מאות אזרחים הניגשים לבנק בכדי לקבל משכנתא, אחוזים ניכרים מתוכם נתקלים בסירוב. בודדים הם האנשים שימשיכו לנסות בלי להתייאש. רוב האנשים מתייאשים מראש ואפילו לא בודקים אם יש דרך נוספת /אלטרנטיבה חדשה.

פנינו ליועצי המשכנתאות המומחים שלנו והם יענו על שאלותיכם ויסבירו איך להתנהל בצורה נכונה עם הבנק במקרה של סירוב ואיך יועצי משכנתאות יכולים לשנות את המצב.      

מסורבי משכנתא נחלקים לשתיים, ישנם כאלו שגם אם קבלו סירוב, המצב ניתן לשינוי וזה לא סוף העניין. ומנגד, ישנם את אלא שכל פרוטקציה וקשרים שיפעילו, לא יאפשרו להם לקבל את המשכנתא המיוחלת.

מי כלול בקבוצה הראשונה?

בקבוצה זו נכללים אנשים שקיבלו סירוב בשל נתונים הניתנים לתיקון. לדוגמא, הון עצמי נמוך. אנשים רבים מגיעים עם הון עצמי נמוך מהנדרש. דוגמא נוספת היא החזר חודשי גבוה מההחזר המאושר על ידי הבנקים. כיום, רוב הבנקים אינם מאשרים החזר העולה על 35% ואפילו 40% מגובה ההכנסה הפנויה. דבר נוסף שיכול להביא לסירוב הוא, התנהלות לא תקינה בחשבון. גם אנשים שהכנסותיהם רבות עלולים להתנהל בצורה מופרזת ושגויה ולאבד ידיים ורגליים בחשבון הבנק שלהם…

מסורבים

כיצד אפשר גם בבעיות אלו לקבל אישור למשכנתא?

בנושא זה נבדוק כל תיק בצורה אינדיבידואלית, ישנם מגוון פתרונות לכל בעיה וצריך להתאים לכל אחד את הפתרון המתאים לו, לתנאים שלו. לפניכם כמה פתרונות אפשריים: 

במקרה של הון עצמי נמוך, ישנם אפשרויות שונות לגיוס הון עצמי כך שהבעיה תסתדר והמשכנתא תאושר. גם לבעיה בהתנהלות לא תקינה בחשבון, יש פתרון. תכנון נכון והתנהלות נכונה לטווח ארוך, תאפשר ותאשר לכם את המשכנתא. להחזר חודשי גבוה, ישנן כמה אופציות כמו פריסה ליותר שנים, הון עצמי גבוה יותר ועוד.

את מי נכלול בקבוצה השנייה? 

כאן נכללים "מסורבי משכנתא מורכבים". מקרים כמו פשיטת רגל, מוגבלים חמורים, אנשים שעיקלו להם את הבית וכו' נכנסים להגדרה זו.

בעיקרון אין אופציה לשנות את החלטת הבנק משום שמדובר בחוקי בנק ישראל. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך אפשר לדעת באיזה מהאפשרויות נכלל הסירוב?

יועץ המשכנתאות יתן לכם את המידע המדויק על פרטי המשכנתא שלכם. יועץ המשכנתאות יישב ויאבחן יחד אתכם את כל המידע. הוא יגיש לכם סיכום של הנתונים, עם התשובות לשאלות הרבות כגון: מה הם האפשרויות שלכם לקבלת משכנתא, מה עליכם לעשות בכדי לקבל את המשכנתא ועוד.   

האם גם לקבוצת ''מסורבי משכנתא מורכבים'' ישנה אפשרות לקבל משכנתא? 

אם אתם בקבוצה זו, אל ייאוש. אנו דוגלים בכך שתמיד אפשר לנסות ומלנסות לא מפסידים. מוזמנים אלינו ואנו נבדוק יחד איתכם את כל האפשרויות. גם אם יתברר שאין לכם אפשרות לקבל הלוואה בנקאית, נעבור לדרך שונה שהיא הלוואה חוץ בנקאית. ישנן כמה אפשרויות להלוואות חוץ בנקאיות כמו קרנות שונות ועוד.

כיצד מתנהלים עם קרנות מימון?

התנהלות עם קרנות מימון היא מקצוע למומחים. ישנם קרנות רבות וכל אחת מתאימה למקרים שונים. יועץ משכנתאות שמכיר את השטח יוכל לייעץ לכם לאיזו קרן לפנות. הוא ידאג להתאים את התנאים ליכולות שלכם ולאפשר לכם לעמוד בכל התנאים הנדרשים.

שימו לב, הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל רק על שיעבוד נכס קיים. מי שאין ברשותו נכס לא יוכל  להשתמש בהלוואה מסוג זה. 

מי ירוויח מהלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית יכולה בהחלט לסייע לפושטי רגל. לעיתים רבות, עבור פושטי הרגל סכום גדול הינו גלגל הצלה ממש. הוא יכול לחלצם מן הבור ולהביאם לחיים תקינים.

נכון, זוהי הלוואה שונה מהלוואה בנקאית ותנאיה ואפשרויותיה אחרות. אולי הן אף מגבילות יותר, אך אלה שהתנאים טובים להם, הלוואה זו יכולה לעזור להם.

 

אנו בחברת "סטארטיפ" מתמחים בחילוץ עסקים ופרטיים ממשברים ונמצאים כאן בשביל לסלול עבורכם את הדרך שתוביל אתכם לדרך המלך מתוך שלווה אמונה ובטחון. כי עם סטארטיפ אתם בידיים טובות!