מנהלים עסק בינלאומי? תרגמו את אתר העסק!

אחת הנקודות שבעלי עסקים רבים נופלים בהם, זה תרגום שפות. אנשים רבים עושים שימוש בגוגל טרנסלייט. אבל מה לעשות, תוכנת מחשב, כמה שהיא חכמה היא גם טיפשה. היא לא מתרגמת בחוכמה את החומר הכתוב. לכן, אם אתם מעוניינים שהגולשים המתרגמים לא יברחו לכם, אל תסמכו עליהם ותתרגמו להם את הדברים הרלוונטים עבורם. 

רעיונות ליצירת הכנסה מגישה לילדים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה תצטרכו לתרגם כדי לקדם את העסק שלכם? 

 • אתר עסקי – אם יש לכם אתר והוא לא מתורגם, אתם מפספסים בידיים שלכם כלי עוצמתי במיוחד. אתר מתורגם הוא אתר שיש לו נגישות גבוהה יותר בגוגל והוא מתאים לקהל יעד רחב יותר. למרות האפשרות לעשות שימוש בגוגל טרנסלייט, אף אחד לא אוהב לבצע רכישות באתר מתורגם. האפשרות לתרגם אתר בצורה מקצועית, עתידה להגדיל את כמות המכירות בעסק שלכם.

   

 • פרופיל עסקי – עם כל הכבוד, אי אפשר לקרוא דף פרופיל שתורגם על ידי תוכנת תרגום ממוחשבת. אם אתם מעוניינים שגולשים הדוברים שפות שונות יכירו אתכם ויתחילו לבצע רכישות דרך האתר שלכם, חשוב מאוד לגשת לקבל שירותי תרגום מקצועיים.

   

 • ביצוע סקר שביעות רצון הלקוחות שלכם – ברגע שהסקר יהיה מתורגם לשפות שונות, אנשים הדוברים שפות שנות יחושו שאתם מדברים אליהם ובכך אתם מקטינים את אחוזי הנטישה מהאתר שלכם.

   

 • תרגום מיילים עבור רשימת התפוצה שלכם – ברגע שתתרגמו את המיילים אותם תפיצו, תוכלו להגדיל את רשימת התפוצה שלכם וקהל היעד שלכם יהיה גדול יותר. תרגום מייל כזה חייב להיעשות על ידי מתרגם מקצועית בעל גישה עסקית. כמובן שתרגום מייל, אינו רלוונטי אם אין לכם קישור לאתר המתורגם בצורה מקצועית.

   

 • חוזה – רוב מספקי השירותים, חותמים חוזה לפני שהם מתחילים לתת שירות ללקוחות שלהם. מי שהשירות ניתן בצורה מקוונת, בלי להכיר את הלקוח פנים אל פנים, יחתום את החוזה בצורה דיגיטלית. חשוב מאוד לדאוג לתרגם את החוזה לשפות רלוונטיות, כדי שמי שלא מכיר את השפה, לא ירתע לקחת ממכם את השירות. 

חולמים על קידום העסק שלכם? תפסיקו לחלום, תתחילו לעשות. חברת המפתח ללווי והקמת עסקים תתן לכם יד בכל תהליך השינוי העסקי שלכם עד שתראו את ההצלחות בשטח. אנו עובדים עם חברות קיימות, עסקים בתחילת דרכם, ואנשים  פרטיים שהחלום שלהם הולך לצאת לפועל. . 

דברו איתנו.