מה תפקידו של היועץ העסקי, ואיך הוא יכול לעזור לכם? 

שלב א'

כאשר יועץ עסק נפגש עם בעל עסק, הוא מבקש ממנו לדעת הכל על העסק שלו. וכאשר אנחנו אומרים הכל, הכוונה היא לא לסיפורים והיסטוריה, אלא לנתונים, חשבונות, הלוואות, מצב המכירות וכל מה שקורה ומתרחש בעסק שלכם. בשביל להכיר את העסק שלכם, היועץ העסקי צריך לראות את כל הנתונים. וזה מה שנותן לו את האינדיקציה לגבי העסק שלכם. 

שלב ב' 

היועץ העסקי מנתח את הנתונים, מבחינה פוטנציאלית לצורך קידום העסק. יש עסקים שבשלב זה רואים רואים שכל מה שחסר, זה קצת שיווק והגברת קצב המכירות. יש כאלה שנדרשים לגשת לטיפול עסקי עמוק של ניהול משברים ויש גם כאלה שנאלצים למכור את העסק שלהם, על מנת להימנע מהגעה למצב של פש"ר. 

שלב ג'

מתחילים לעבוד ביחד. בשלב זה, היועץ העסקי הפך כבר למלווה עסקי. אצלינו בחברת המפתח יועץ עסקי ולווי עסקי זה היינו הך. בעצם יועץ עסקי, זה תפקיד יבש שכל מהותו, הוא לתת לבעל העסק עצה איך להתנהל מול העסק במצב הנוכחי. ואילו ליווי עסקי, זה תהליך משותף ורגשי של בעל העסק, יחד עם המלווה. המלווה נכנס עם כל המרץ לתוך התיק, וממש נעשה שותף בניהול העסק. הצלחה של בעל העסק היא גם הצלחה שלו. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

תכל'ס כמה זמן נדרשים לקבל את הליווי העסקי? 

זו שאלה שאין אפשרות לענות עליה. מתוך הניסיון שלנו יש עסקים שרק צריכים את הדחיפה הראשונית, ואחר כך הם מעוניינים להמשיך את המתכונת בכוחות עצמם. ואילו רוב העסקים, כן מעוניינים שהמלווה העסקי ימשיך ללוות אותם. 

הכירו את חברת המפתח לעסקים. בואו אלינו לפגישת התרשמות. הצוות שלנו מקצועי, אמין ומסור. בדיוק מה שהעסק שלכם  צריך.

מי מגיע לייעוץ עסקי? 

חשוב לנו להדגיש נקודה אחת. אנו חברה המלווה עסקים ואנחנו עובדים עם בעלי עסקים רבים. מתוך הניסיון שלנו, יותר מחמישים אחוזים מבעלי העסקים שמגיעים להתייעצות, לא נמצאים במשבר כלכלי. אז למה הם מגיעים? כי הם רוצים להכפיל את כמות המכירות, כי הם רוצים למצוא את עצמם ביתרה גדולה יותר בסוף חודש, כי הם רוצים להתחיל לעבוד בצורה יותר מאורגנת ומסודרת וכו'. כמובן שרבים מגיעים בשביל שנעזור להם להיחלץ ממשברים, אבל רבים אחרים באים בשביל להתייעל. 

לכן, לא משנה עם איזה סוג של בעלי עסקים אתם מזדהים, בכל מקום בו אתם נמצאים, אתם יכולים להתקדם ולגדול בלי גבול. 

כדי להכיר אותנו, תזמנו לעצמכם פגישה איתנו. להתראות.

מה תפקידו של היועץ העסקי, ואיך הוא יכול לעזור לכם?