מה  צריך לדעת כדי לשווק את העסק בצורה טובה? 

כאשר מקימים עסק, חולמים למכור המון המון המון. בפועל, רוב רובם של בעלי העסקים מתאכזבים לגלות שלמרות שהם חשו כי הם עומדים לגלות את אמריקה ללקוחות שלהם ולהביא להם מוצרים שעוד לא היו בחצי הגלובוס הזה, זה לא בדיוק כך. העסק שלהם הוא בסך הכל עוד עסק אחד מני עסקים רבים. בפוסט הזה נעזור לכם להכיר נקודות מעניינות בעולם השיווק, שיעזרו לכם לקדם את המכירות בעסק שלכם. 

חשוב שתפנימו כי אסור לבעל עסק לשבת בשקט אף פעם, תמיד צריך לעבוד עוד ועוד כדי להכפיל את כמות המכירות בעסק. תמיד יש לאן לשאוף ואם רוצים מספיק, גם מגיעים בסוף. כאן נתמקד בצורות השיווק השונות. 

דבר ראשון - המוצר שלכם

מכירים את החנויות האלה שלא בדיוק מבינים מה הם מוכרים בסופו של דבר? מרוב רצון טוב של בעל העסק הוא מביא כל יום עוד סחורה מספק אחר וכל החנות באלגן אחד שלם (לאו דווקא בלגן פיזי, אלא לא ברור מה מוכרים בחנות). תכל'ס, אף פעם לא תצאו במיוחד לחנות כזו. נכון? 

לכן, חשוב מאוד שאנשים יבינו מה המוצר שלכם ומה התחום בו אתם עוסקים. בנוסף, בשביל לשווק מוצר מסוים, חשוב מאוד לתת אותו כמענה לפתרונות במצבים מסוימים. קחו לדוגמא מוצרים לבית, יש מוצרים רבים, שאנשים כלל לא מודעים אליהם. ואם רק בעלי העסקים יפרסמו ייעודים ספציפיים למוצר, הם יצליחו לשווק את המוצר בגדול. ככל שמצמצמים את קהל היעד, כך תופסים לידים חמים יותר. זו השיטה. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

דבר שני - המחיר 

אחת הנקודות הסוערות ביותר בין בעלי עסקים זה בכמה לתמחר את המוצרים. המחיר צריך להיות אחיד. אסור לתמחר מוצר על פי מצב הרוח. בנוסף, אסור לכם לקחת יקר בשביל להשאיר אצלכם את הלקוחות ולא לתת להם לעבור לחנות הבאה בתור. 

מצד שני אסור לכם לקחת זול. למה? 

  1. בשביל לא להפסיד. 
  2. בשביל שלא תייצרו סביב החנות שלכם סטיגמה זולה. 

כבר שמענו על בעלי עסקים שאחרי שהרימו את המחירים, כמות המכירות שלהם גדלה. 

דבר שלישי - מיקום 

מה צריך לדעת כדי לשווק את העסק בצורה טובה?

מיקום העסק הוא אחד מהדברים הכי קריטיים בעסקים מסוימים. ולמה מסוימים? קחו לדוגמא קיוסק. אם הוא נמצא בסמוך לגינה שיש בה תנועה ערה בקיץ, הוא עשוי להניב קופה יפה בעונה החמה, ואילו קיוסק שנמצא באזור של מסעדות, עתיד לפשוט את הרגל בתוך מספר חודשים. 

אחרי שמתמקמים, קשה מאוד לשנות מיקום. לכן, אם אתם עוד נמצאים בשלב של עסק 'על הנייר' חשוב מאוד להשקיע מחשבה מעמיקה לפני שמחליטים לחתום על חוזה שכירות. 

הקליקו כאן בכדי להכיר את המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים, כי מגיע לכם לקבל את את הליווי המקצועי ביותר.