מה מצב המכירות בעסק שלכם? 

המטרה של שכירים היא להגדיל את השכר שלהם לשעה. המטרה של עצמאיים היא להגדיל את כמות המכירות בעסק. בפוסט הזה נדבר על המכירות של העסק שלכם ואיך עוקבים כדי לראות שהגרף נמצא בעליה ושיש לכם בהדרגה יותר הכנסות לעומת הוצאות. כי אם זה לא כך, מצב העסק אינו טוב וחייבים לשפר התנהלות. כל מי שנמצא עמוק במגזר העסקי יודע שכדי לנהל עסק מוצלח שמניב רווחים לבעליו, צריך כל הזמן לייעל ולהשתפר כדי להתקדם עם העסק. זה לא שפתחנו עסק ושלום עלי נפשי. ממש לא. ניהול של עסק דורש מעקבים עקביים אחרי נתוני העסק כדי לקדם ולנווט את העסק למקום הנכון. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

למה חשוב כל כך לבדוק את מצב המכירות? 

העולם המודרני של היום מאפשר לכל בעל עסק הכי קטן למכור בכל רחבי הארץ. אנשים פותחים חנות קטנה ויחד איתה מקימים גם אתר. האתר נותן להם אפשרויות מאוד מגוונות להגיע ללקוחות שלא חלמו להגיע אליהם כאשר הקימו את העסק שלהם. ולכן, בגלל הדינמיות של המכירות בימינו, אתם חייבים לבדוק שאתם עדיין מוכרים הרבה. מה שהיה בטוח אתמול, לא בהכרח בטוח מחר. 

מה יעזור לכם להגדיל את המכירות בעסק? 

הדבר הראשון שהוא בבחינת הבסיס להגדל המכירות שלכם, הוא ידיעת המצב. ידיעת המצב והכרות עם השטח תורמת המון ליכולת ההתנהלותית בפועל. זה הבסיס. ועכשיו ניגש לעיקר. כדי שהעסק שלכם ימכור, אתם צריכים להעסיק מוכרים ונותני שירות שיודעים למכור. מה לעשות שלרוב רובם של הצעירים שמבקשים לעבוד בחנויות לממכר מוצרים אין שום ידע נכון לגבי מכירות? בדיוק בשביל זה אתם צריכים להיכנס לתמונה וחזק. 

מכירות בעסק

עליכם לתת לעובדים שלכם הדרכות ותגמולים על העבודה שלהם. 

הדרכות- אחרי הכל העובדים שלכם רוצים לרצות אתכם כמעסיקים. ולכן, אם תתנו להם את הכלים לדעת איך מוכרים ומהם הכללים למכירה נכונה, הם יכולים להצליח להגדיל עבורכם את כמות המכירות. גם אתם וגם הם עתידים להיות מרוצים מכל העניין הזה. אתם בגלל שעבורכם זה הגדלת רווחים והגדלת מחזור הכספים שלכם. ולעובדים שלכם – כי הם מתוגמלים על כל מכירה שהם מצליחים לבצע. 

תגמולים- עוד לפני שתתחילו בהדרכות, תראו שעל ידי בונוסים לפי כמות מכירות, המוטיבציה של העובדים גדלה. כל אחד אוהב לראות שהוא מסוגל בשתי ידיו להשפיע על המשכורת שלו לטובה, כמובן שעבורכם זו הוצאה, אבל זה שווה את ההכנסות שהתגמולים יניבו לכם. 

יש לכם עסק? חושבים שיש עוד הרבה תחומים שאתם יכולים להתקדם בהם? 

הכירו את חברת המפתח ללווי והקמת עסקים. אנו מלווים בעלי עסקים רבים בדרך אל הרווחה הכלכלית שלהם. אנו מתעסקים גם עם בעלי עסקים וגם עם בעלי עסקים בפוטנציאל. אם אתם שואפים רחוק ורוצים להתקדם – מקומכם איתנו. הקליקו כאן להשארת פרטים לקבלת שיחה חוזרת.