מה כולל ייעוץ עסקי להקמת עסק?

המשכורת לא מספיקה והשגרה חונקת? יש לך יוזמות ורעיונות עסקיים מעולים שאתה רוצה לבחון- אבל אתה מרגיש לא מספיק מוכן להיות עצמאי? נמאס לך מהעבודה כשכיר ושואף להיות הבוס של עצמך-אבל לא יודע איפה להתחיל?

לאנשים רבים יש החלום והשאיפה לפתוח עסק עצמאי -רבים משאירים את החלומות במגירה או פותחים עסקים שנכשלים אחרי זמן קצר. מדי שנה יזמים כמוך פותחים אלפי עסקים חדשים אבל לא שורדים.

למה זה קורה, ומה הם היו יכולים לעשות טוב יותר?

יועץ עסקי לפתיחת עסקים

רוב היזמים בתחילת דרכם, לא יודעים מה הם רוצים ולאן הם באמת יכולים להגיע עם החלום שלהם.  במילים אחרות- הם לא יודעים מה לעשות בכדי להגשים את החלום שלהם.

לעסק מצליח חייבים תכנון, תכנית עבודה מסודרת, ידע רחב בתחומים שונים, הבנה עסקית ועוד.

תהליך הייעוץ לפתיחת עסקים אצלנו בנוי כך, שאנחנו יכולים לתת  לך מעטפת שירותים מלאה שבה נעזור לך לתכנן, נמצא לך את הפתרון לכל המידע שחסר, ננהל לך את החשבונות ואפילו נבנה בשבילך את אתר האינטרנט – כל זה בכדי להפוך את העסק שלך לרווחי ומשגשג.

לכל אחד מהיועצים שלנו יש ניסיון מעשי בתפקידי מפתח ובהקמת עסקים והיכרות אישית עם האתגרים אתם מתמודדים בעלי עסקים – את הניסיון הזה אנחנו מביאים אתנו בכדי ללוות אותך מהצעד הראשון.

אם הגעתם עד כאן , כנראה שאתם כבר רוצים להפוך להיות הבוסים של עצמכם ואתם רוצה ליהנות מהחיים החדשים כעצמאים. אז אם אתם מגיעים עם רעיון טוב, ואתם בשלים להתחיל לפתוח עסק משלכם – הגיע הזמן ללמוד איך עושים את זה נכון.

הכוונה ותמיכה לעסקים

אנחנו נעניק לך את כל המידע הראשוני שאתה צריך בכדי להקים עסק חדש.
המחלקה תסייע לך בכל השלבים בהקמת עסק חדש תוך התאמה אישית
לצרכים העסקיים והאישיים שלך.

תכנון עסקי

מובן שרעיון טוב לעסק הוא חלק חשוב למיזמים עסקיים, אבל כדי להקים עסק מצליח בישראל חשוב שנבצע תכנון עסקי. נבחן את ההזדמנות וההתכנות העסקית של המיזם שלכם.

פתיחת תיק לפי ישות משפטית מתאימה

סיוע בהתמודדות עם הביורוקרטיה הקיימת בפתיחת עסקים, ביצוע רישום העסק כנדרש על פי החוק.

המלצה וליווי בנקאי

סיוע בתהליך פתיחת חשבון, ליווי בקבלת אשראי בנקאי וההתנהלות הבנקאית שלכם, פנייה למקורות מימון כמו ערבות המדינה וקרנות נוספות.

סיוע בהליכי רישוי לעסק

ליווי והקניית ידע להקמה וניהול שוטף של העסק וסיוע בהליכים להוצאת רישיון עסקי.

ליווי עסקי

בניית תחזית כלכלי, ייעוץ והדרכת מנהלים, עובדים. ייעוץ פיננסי, כלכלה משפחה, ניהול תקציב והשקעות, בניית תזרים מזומנים.