מהיכן תוכלו לגייס אשראי?

רוצים לפתוח עסק עצמאי חדש? מחפשים לגייס אשראי? הפוסט הזה יספק לכם את כל המידע איך לדבר עם הבנקים בצורה נכונה, כיצד תערכו סקר שוק בין הבנקים השונים ואיך ניתן לגייס אשראי לעסק גם בתקופה רגילה. 

אילו מקורות מימון קיימות?

קיימים 3 מקומות מימון לעסקים חדשים: בנקים, גופים חוץ בנקאיים וחברות אשראי המנפיקות אשראי. 

גיוס אשראי לעסקים דורש בניית תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת ורק כך תדעו שאתם בכיוון הנכון. 

למה חשוב שבעל העסק יאהב את מה שהוא עוסק בו?

גיוס אשראי

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

האם כדאי לגשת לבנק בו החשבון של העסק מנוהל?

בדרך כלל כן. רוב רובם של בעלי העסקים ניגשים לבנק בו מנוהל החשבון העסקי שלהם. הרי ברגע שהבנק מכיר את התיק שלכם לעומק. הוא רגוע. הוא מכיר את התקציבים והתזרימים הצפויים. הוא מכיר את העסק שלכם ויכול לעזור ולהתאים את התנאים לצרכים שלכם. 

לעומת זאת, אם פונים לבנק אחר, שלא מכיר את החשבונות שלכם, הבנק יתקשה להבין אתכם. הוא ידחה את בקשות האשראי, הוא ירצה יותר מסמכים כדי להבין את המצב לעומק וכו'.

איך תדברו עם הבנקים בצורה נכונה?

קודם כל אתם צריכים להכין את החומר ולהגיש אותו לבנק בצורה נכונה. המטרה שלכם היא להגיש את הדברים בצורה שתגרום לבנק לאשר לכם פתרונות אשראי טובים ומשתלמים. החכמה היא לפנות בצורה חכמה יותר. לכן חשוב לפנות לייעוץ פיננסי מנוסה בעל הכלים והיכולת לעזור לכם ליצור קשרים עם הבנק ולהוציא את הטוב ביותר עבורכם.

ערכו סקר בין הבנקים השונים:

חשוב מאוד שתערכו השוואה בין הבנקים השונים כדי לבדוק איזה מהם מציע את ההצעה המשתלמת ביותר עם הריבית הנמוכה והאטרקטיבית ביותר. 

האם תוכלו לשלב בין מקורות מימון שונים?

כן. לעיתים זה יהיה הצעד החכם ביותר לעשות. תוכלו לשלב בין גיוס אשראי חוץ בנקאי וגיוס אשראי מהבנק לדוגמא. מדובר בפתרון מצוין אולם חשוב שהשילוב בין שני מקורות המימון יעשה בצורה מקצועית ומשתלמת מבחינת ריביות. כך שכדאי לכם לפנות ליועץ עסקי מנוסה שיעשה לכם את העבודה.

אילו עסקים יכולים לגייס אשראי?

עסקים חדשים, עסקים במשבר, עסקים זעירים, ותיקים, עסקים שנקלעו לחובות ועוד. 

רוצים להקים עסק עצמאי חדש? מעוניינים לפתוח עסק ולגייס אשראי עם ריבית נמוכה? אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. היועצים העסקיים בחברתינו יגייסו עבורכם את המיטב שקיים.