מדריך ליציאה מחובות ולשמירה על איזון עסקי

נכנסתם למעגל של חובות שאתם לא יודעים איך לצאת ממנו? חברת המפתח ללווי והקמת עסקי מושיטה לכם יד ונותנת טיפים להתמודדות עם חובות על מנת לשמור על העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. 

לצבור חוב זו אחת הפעולות שניתנות לעשיה בקלות רבה כל כך עד שאחרי מעשה אתם לא מבינים איך הגעתם לכזה חוב גדול. הרי מה בסך הכל עשיתי? כלום! רק לקחתי הלוואה קטנה ורק חרגתי מהאשראי בכמה שקלים, באמת שלא יותר מזה. אם יש לכם עסק שמסוגל לשלם את עצמו וההוצאות הבסיסיות שלו משולמות על ידי רווחים מהעסק, אזי המצב שלכם טוב. כי מי שמשלם שכירות מהאוויר, עלול למצוא את עצמו תוך זמן קצר מכריז על פשיטת רגל, ולא בגלל כוונות רעות אלא, פשוט מחוסר ברירה. 

ונעבור לעצות מעשיות ליציאה מחובות

  • מודעות עצמית- קודם חשוב שתבינו איפה אתם עומדים. כלומר, תעברו על החשבונות שלכם ותבדקו בצורה מדויקת כמה חוב יש לכם ולמי. אחרי שאתם מבינים כמה חוב יש לכם, אתם כבר יכולים לנסות לעבוד על מחיקת החוב. כמובן שאם יש לכם מספר הלוואות ואין לכם אפשרות לחסל את כולם, העדיפות הראשונה תהיה ההלוואה היקרה ביותר, כי עליה אתם משלמים הכי הרבה ריביות וחבל.

  • סטופ! בדקו את התקציב- יכול להיות שיש לכם בעיה עם התקציב שלכם. איך מגלים דבר כזה? על ידי עצירה מהשוטף היום יומי ובדיקת הנתונים לעומק. בדרך כלל יהיה לכם קל יותר לעשות את זה עם מנהל החשבונות שלכם או עם כל אדם אחר שיוכל לעזור לכם להבין להיכן נעלם כל הכסף שלכם.

איזון עסקי

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • צמצמו בהוצאות- הדבר הכי פשוט שאפשר לעשות כדי לאזן עסק שנכנס לחובות, זה להוציא פחות כסף. זה נראה לכם בלתי אפשרי? תתבשלו עם זה קצת ותגלו שזה אפשרי. קודם כל, שבו עם רשימת ההוצאות שלכם ותתחילו לסמן את הדברים ההכרחיים בלעדיהם לא ניתן לנהל את העסק ולהזרים את היום יום בצורה תקינה. אחר כך תתחילו לעשות הדרגה, ולאט לאט תראו כי בעצם יש לכם הרבה דברים שהם מיותרים לכם ואתם מסוגלים לוותר עליהם למען שלום העסק שלכם.

  • תנשמו את העלויות שלכם- יש לדעת את העלויוות ברמה שאתם יודעים בדיוק כמה עולה לכם כל דבר בעסק. כך צריך להיות. אין מצב שאתם לא יודעים כמה כסף עולה לכם המלאי שלכם. כי ידיעת הבעיה היא חצי הפתרון. תנו לדברים המוכחים לעבוד גם עליכם.

  • לא מרוויח? לא מוכר- כאשר אתם בקשר עם הספק שלכם ואתם מבצעים אצלו הזמנה, אל תתפתו להזמין מוצר שלא מוכר וגם כשהוא כן מוכר הוא לא מכניס רווחים משמעותיים. כי כל האנרגיות שלכם סביב ההזמנה לא שוות את זה.

  • משא ומתן להפחתת עלויות- תבינו שכאשר אתם רוכשים ציוד או מלאי באופן קבוע מספקים, יש להם עניין להשאיר אתכם כלקוחות שלהם כמה שיותר זמן. ולכן, בפעם הבאה שאתם מדברים איתם פשוט תנהלו עם הספק מקח וממכר ותהפכו את המוצרים שלכם לרווחיים הרבה יותר.

    משא ומתן לא צריך להיות בוויכוח. אלא פשוט לדבר ולנהל הידברות בוגרת ויעילה להוזלת עלויות. אם יש לכם מספר הלוואות לדוגמא, אתם יכולים לאחד אותם להלוואה אחת גדולה ובכך להוזיל את עלויות הריביות בהלוואות שלכם לבלי היכר. וגם אם יש לכם הלוואה אחת גדולה שאתם מחזירים אותה מדי חודש עד לעוד תקופה ארוכה, נסו לבדוק אולי מחזור יועיל לכם להוזלת ההלוואה.

    אבל כמובן שאתם יכולים לנסות להוזיל עלויות בכל תחום שהוא כך שתרוויחו מכך רוויחיות גדולה מזו שהייתם רגילים אליה עד כה. כדי להצליח לעשות את זה מבלי להתבייש, אתם צריכים להעמיד לכם מול העיניים כל הזמן את המטרה החזקה ועל מה שיהיה אחרי שתצליחו להשיג את מה שאתם מחפשים. 

הכירו את המומחים של חברת המפתח

אנו במפתח ללווי והקמת עסקים נשמח להעניק לכם שירות שיעזור לכם לצאת מכל משבר בצורה הכי חלקה והכי מהירה. כי ככה זה, העולם שלנו נע על קשרים ועל ניסיון בכל תחום. לנו יש את הניסיון בתחום ההתעניינות שלכם. הניסיון שלנו שווה ללקוחות הרבה מאוד כסף ואיכות חיים. 

הקליקו כאן לתזמון הפגישה שלכם.