מדוע חשוב כל כך לפנות לייעוץ עסקי?

אין שום סיבה בעולם שתעברו את תהליך הקמת העסק שלכם מתוך לחץ, מתח, חשש וחוסר רוגע. על ידי פניה לייעוץ עסקי אתם תרוויחו איכות חיים, שלווה וביטחון. ייעוץ עסקי יתן לכם את תמונת המצב הברורה עוד לפני שתשקיעו כספים בפתיחת העסק. ולמה לא כל מי שמקים עסק פונה לייעוץ עסקי? לא ברור. 

 

הסטטיסטיקה מספרת כי עסקים שפשטו רגל לא פנו לייעוץ עסקי. צעיר ישראלי ממוצע שרוצה להפוך להיות עצמאי, אין לו את הכלים להעריך את כדאיות הקמת העסק לפני שהוא התחיל בהקמתו. אל תעשו טעויות. לפני שאתם 'מפרגנים' לעצמכם לחוש על בשרכם איך נראית הקמת עסק בלי ליווי צמוד של ייעוץ עסקי, חשוב שתבינו את חשיבות הייעוץ עסקי ותמנעו מעצמכם הרבה עוגמת נפש. 

חשיבות הפניה לייעוץ עסקי

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

למה כדאי לפנות לייעוץ עסקי? 

כדי להקים עסק צריך הון התחלתי, רעיון עסקי והרבה מרץ. אם אין לכם ידע בסיסי בראיית חשבון, אתם לא אמורים להימנע מלהקים עסק. אבל מה לעשות שכדי להקים עסק ולהצליח איתו, חייבים שיהיה מי שינהל את חשבונות העסק. היועץ העסקי מכיר את עולם העסקים על הפן המקצועי ביותר. הוא עובד עם רואה חשבון ומתמחה בניהול עסקים, ניהול תזרים מזומנים ועוד. הוא ימנע ממכם לבצע פעולות שיכולות להמיט אסון על העסק. ויסייע לכם בגיוס הממון הראשוני להקמת העסק.

היועץ העסקי יעזור לכם להבין את הדרכים הנכונות ביותר לשיווק העסק שלכם. הוא יגדיר תקציב עבור פרסום ושיווק. גם הקופירייטר המקצועי ביותר, חושב רק על עצמו והוא ישכנע אתכם לקחת את חבילת השיווק היקרה ביותר. עם ייעוץ עסק תוכלו להיות רגועים גם בשלבי פרסום העסק. 

קחו בחשבון שבתור בעלי עסק מתחילים תקבלו מהיועץ העסקי את כל התמיכה להקמת עסק עצמאי מצליח, רווחי ומאוזן. 

איך מתבצע הייעוץ העסקי? 

בתחילה תגיעו לפגישת היכרות. אתם תציגו את העסק שלכם ואת המטרות אליהם אתם שואפים להגיע. אחרי שהחלטתם להתקדם ולהתחיל להוציא מן הכוח אל הפועל, היועץ העסקי שלנו ימפה את הנתונים, יבין את החזון והשאיפות שלכם, היכולת הכלכלית והאפשרויות מימון הקיימות, הוא ירכיב תוכנית עסקית מקיפה ראשונית שתתכוונן עוד במהלך הדרך. 

לקבלת ייעוץ עסקי מהמובילים בתחום, פנו אלינו. אנו בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים גאים להוביל מינוף עסקים. תנו לנו לעבוד בשבילכם.