למה כל מי שממתג את העסק שלו, מצליח למכור?

כאשר מגיעים לפתוח עסק, יש הוצאה עליה אף בעל עסק לא מוותר, פרסום ומיתוג העסק. במיתוג העסק יש רמות שונות. אפשר רק ליצור לוגו לעסק, ואפשר להפוך את המוצרים שלכם למותג של ממש. כדי להבין למה מיתוג משפיע באופן ישיר על כמות המכירות בעסק שלכם, ועל הרווחים שלכם, תקראו את הכתבה הבאה. 

השלבים שעוברים במוח של הלקוחות שלכם:

מה גורם ללקוחות להגיע דווקא לחנות מסוימת? מה גורם להם להעדיף חנות X על פני חנות Y? יש שלושה שלבים שעוברים במוח שלנו כאשר אנחנו נתקלים בצורך לרכוש מוצר כלשהו. ואלו הם:

  • מודעות- כלומר הלקוח מודע לכך שהוא צריך את המוצר. 
  • היכרות- הוא מכיר בתוך תוכו את המוצר אותו הוא רוצה לרכוש. 
  • נטייה והחלטה- לאחר שהוא יודע מה הוא רוצה, הוא נוטה לחנות מסוימת, ששם הוא סבור שיקבל את מבוקשו (אף על פי שיש חנויות רבות שהמוצרים שהם מוכרים זהים לחלוטין). 

אחרי שהלקוח כבר מכיר את העסק שלכם, יש אצלו שלושה שלבים נוספים שהם אלו שגורמים לו להפך להיות אחד מהלקוחות החוזרים של העסק שלכם:

מיתוג עסק

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • תיעדוף והנעה לפעולה- כלומר הוא מעדיף אתכם, ובפועל מגיע לרכוש אצלכם בחנות. 
  • סיפוק מהשירות שניתן לו. 
  • לקוח חוזר, נאמנות לעסק שלכם והמלצות לאחרים – אין צורך להסביר. 

אתם צריכים להבין שהמטרה של השיווק היא לא להצליח למכור כמה שיותר, ממש לא. אלא להצליח להכניס את המוצרים שלכם לראש של הלקוחות שלכם, ולגרום להם להעדיף אתכם תמיד על פני אחרים. הפועל היוצא מכך זה מכירות רבות יותר של המוצרים שלכם, אבל זה רק פועל יוצא. המטרה היא להגדיל את המודעות ואת ההערכה לעסק שלכם. 

השיווק כתהליך

השיווק זה לא רק הפרסומת שיראו בסופו של דבר על שלטי החוצות שבאזור החנות שלכם. ממש לא. שיווק זה איך אתם משווקים את החנות שלכם. כלומר, איך אתם מראים את החנות שלכם ללקוחות שלכם. כלומר, אופן סידור המדפים, צורת התשלומים, סוג השירות שאתם נותנים, תמחור המוצרים ועוד.

למעשה, זה אומר ששיווק זה הדבר שעליכם להשקיע בו הכי הרבה כדי שכל פרט ופרט מהחנות שלכם או מהעסק שלכם יקנה את הלקוח שלכם, ויגרום לו להמליץ עליכם לכל מי שהוא רק מכיר. 

שורה תחתונה – אם רוצים למכור את המוצרים ולעשות צעדים נכונים ומועילים לטווח הרחוק של העסק שלכם, אתם צריכים כבר מהיום הראשון להתחיל לעבוד על שיווק החנות שלכם. כי אין כמו שיווק כדי להניב מכירות. 

צריכים עזרה של מומחים? אין לכם את האומץ לפתוח עסק? 

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים ישמחו להעניק לכם את השירות הכי טוב שיש. אנחנו מתמחים בכל התהליכים הקשורים בפתיחת עסק. כדי להקים עסק בצורה מושלמת, צריך לעבור שלב שלב ללא רבב. מזומנים לקבל את השירות הכי מקצועי ואדיב שהשוק מכיר. כי מגיע לכם יותר מזה.