למה חשוב להיעזר בליווי עסקי?

לכל בעל עסק מתחיל יש פוטנציאל אדיר להצליח ולפרוח. כל השאלה היא האם פותחים את העסק בעזרת ליווי עסקי. ליווי עסקי הוא לא מותרות, הוא הבסיס להצלחת כל עסק. גם אם פתחתם עסק חדש לאחרונה, זה הזמן לשפר ולייעל אותו ויועץ עסקי מנוסה יעשה לכם את העבודה בצורה מקצועית. הפוסט שלפניכם ינגיש לכם מידע חשוב על חשיבות הליווי העסקי.

 

כל מנהל חברה או בעל עסק, יודע ומכיר את העסק ואת המטרות שלו יותר מכולם. אבל יועץ עסקי יהיה זה שיעשה סדר בדברים. הוא ימפה עבורכם את כל פרטי העסק שלכם, המטרות, היעדים והנתונים.

מהם השלבים לליווי עסקי?

  • מיפוי והערכת המצב!

יועץ עסקי ימפה את מצב העסק, מה קורה עם מאזן הכספים, הכנסות והוצאות. הוא יזהה את המוקשים. את הסיבות לכך שהעסק לא מצליח או לא מספיק מכניס. 

  • בניית תוכנית עסקית!

היועץ העסקי יבנה תוכנית עסקית מפורטת שתגדיר את כל המטרות אליהם העסק חותר להגיע. התוכנית תכלול את היעדים העסקיים אליהם תרצו להגיע. הצעדים הנכונים אותם נדרשים לעשות כדי להגיע למטרות שהוגדרו. לאחר שהתוכנית עסקית מוכנה, היא תצא לדרך. 

  • ליווי לאורך כל הדרך!

חברת ליווי עסקי מלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך. היא לא נותנת להם ליפול לטעויות ולמכשולים. היא תבדוק איך מתקדמת התוכנית, אולי כדאי לשנות כיוון. היא תעודד הצלחות ותמנע כשלונות. בקיצור, היועץ העסקי קיים בתמונה לטובת העסק.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם היתרונות לבניית תוכנית עסקית?

ודאי עלתה בדעתכם השאלה, מה כל כך קריטי בתוכנית עסקית, מה יקרה אם לא יהיה ליווי עסקי לעסק?! חשוב להבין, יועץ עסקי חי את תחום העסקים. הוא מכיר אותם לעומק. כמו שאי אפשר לשאול מה טוב יותר באדריכל או מעצב פנים מעיצוב של בעל הבית בעצמו, כך יועץ עסקי מומחה בתחום. הוא מכיר סיפורים מהעבר של כשלונות וטעויות נפוצות. הוא ידע למנוע מכם שגיאות. ויזהה בעיות עוד לפני שתתעוררנה.

מי נדרש לליווי עסקי?

טעות תהיה לחשוב שרק עסק שנפל יידרש לליווי עסקי. ממש לא. כל עסק חייב לעבור ליווי עסקי. אחרת הוא עלול ליפול מראש. כך שאל תוותרו עליו בשום אופן.

רוצים להקים עסק חדש ואתם רוצים להיות רגועים שהעסק יפעל כשורה? אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו נלווה את העסק שלכם מהתחלה ועד ההצלחה. פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ עסקי מומחה מחברתנו.