כיצד משפיעה איכות העובדים על התקדמות העסק? 

לכל עסק מתחיל יש המון שיעורי בית לעשות. לנהל תזרים מזומנים בצורה נכונה, לעמוד בהחזרי הלוואות, לעצב את החנות בצורה שתגרום לאנשים לקנות, ועוד ועוד. אבל יש נקודה מאוד חשובה שהרבה בעלי עסקים נופלים דווקא בה. גיוס עובדים שיעזרו לכם לקדם את העסק. עובד צריך לאהוב את מקום העבודה שלו. מי שלא טוב במכירות, לא יצליח למכור לכם יותר מהממוצע היומי. לעומתו, מי שטוב במכירות ויודע איך להתייחס ללקוחות בצורה שהלקוחות מצפים מנותן השירות, יכול לתרום לכם ולעסק שלכם תרומה נכבדה מאוד. 

בעלי עסקים משקיעים כל כך הרבה כסף ואנרגיות בהקמת העסק אבל בדבר המשמעותי ביותר – גיוס עובדים, הם מזלזלים ולא משקיעים את האנרגיות הראויות. וחבל. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה חשוב לדעת לפני שמגייסים עובדים לעסק? 

קודם כל, חשוב לדעת שצריך להשקיע בשלב הזה ממש כמו בכל אחד מהשלבים החשובים האחרים בהקמת עסק. 

  • שהעובד יעבוד- בחנות אפשר לעבוד ואפשר להתבטל. חשוב מאוד להכיר את אופי העובד ולהבין האם הוא מעוניין לעבוד, או לנצל את שעות השהות בחנות כדי לקבל כסף. אם יש לכם אינטואיציה ורגישות לאנשים, תוכלו לשים לב שכאשר עובד אוהב לעשות, לעבוד ולקדם – זה נשקף לו מהעיניים, ואם הוא לא בקטע זה יזעק לכם. 
  • מה הציפיות שלכם מהעובד- אם אתם רוצים לגייס עובדים כדי שינהלו עבורכם את המחסן, עליכם לוודא שהם טובים בסדר וארגון. אם אתם רוצים אותם למטרת מכירות, עליכם לוודא שהם נעימי סבר ויודעים איך למכור מוצרים לאנשים בצורה טובה ושיווקית וכו'. על העובד לשרת את המטרה למענה אתם מכניסים אותו לרשימת העובדים שלכם. 
  • לפני שאתם מגייסים עובדים- יכול להיות שעל ידי הגדלת המשכורת של עובדים קיימים תוכלו להעלות את רמת העשיה של העובדים כך שאחרי ההתייעלות תגלו כי עובדים נוספים מיותרים עבורכם בשלב זה. 
עובד איכותי

קידום עסקים זה אנחנו

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים עוסקים בתחום של קידום עסקים והקמת עסקים מאפס. חשוב מאוד לדעת שלפעמים השקעה קטנה בקידום העסק, יכולה להניב הרבה יותר מהשקעות שונות. מוזמנים להכיר את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים בפגישת היכרות. 

בפגישה זו תוכלו להבין איך אנחנו יכולים לקדם עבורכם את העסק ואילו מטרות יכולות להפוך למציאות בעוד מספר חודשים. מגוון העסקים שאנו מטפלים בו הינו רחב מאוד, החל ממפעלים, עובר בחנויות קטנות ואפילו עצמאיים שלא מחזיקים בחנות פיזית, אלא עובדים מהבית. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להכיר את חברת המפתח ולהצטרף לחלק משורת לקוחות מרוצים זה להקליק כאן ולתזמן לעצמכם פגישה היכרות ללא עלות עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.