יש לכם בעיות עם מימון העסק שלכם? הפוסט הזה יעניין אתכם

 

כולנו רוצים להקים עסק עצמאי ולהתחיל לעשות כסף כמו שכתוב. אבל לא לכולם יש את הכסף כדי להשקיע את ההון הראשוני בהקמת עסק. אין מה לעשות, דברים טובים באים בקושי. מוזמנים להצטרף לפוסט של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שייתן לכם מענה לבעיות מימון עסקים ועל הדרך להגן על ההשקעה הגדולה בעסק. 

כמה כסף אני צריך כדי להקים עסק? 

כמובן זו שאלה מצחיקה. כי בכל עסק נדרשת השקעה בסדר גודל שונה בתכלית מהעסק האחר. ולכן, בואו ננסה לפשט את השאלה, האם מדובר בעסק ביתי, או משהו בסדר גודל תעשייתי. הכל נעוץ בהבדל. 

  • בעסק ביתי יכול מאוד להיות שלא תצטרכו להשקיע יותר מכמה אלפי שקלים. מינימום כדי לקנות מחשב, ציוד משרדי ועוד כמה פרסומות בקטנה כדי שמישהו יכיר אתכם. 
  • בעסק רציני יותר שהציוד שלו הינו יקר, ויש צורך לשפץ חנות, תצטרכו להשקיע המון כסף, אפילו 300,000 שקלים. כמובן שההגדרות פה הן מאוד כוללניות ויש עוד המון שטח אפור בין לבין. 
מימון עסק

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מאיפה מתחילים לגייס את הכסף? 

גיוס הכסף הינו מלאכה שלמה בפני עצמה. הדבר הראשון שצריכים לעשות כצעד ראשון לקראת גיוס הכסף, הוא כתיבת תוכנית עסקית. כל גוף בנקאי או חוץ בנקאי שתבקשו ממנו הלוואה לצורך הקמת עסק, ירצה לראות תוכנית עסקית. הרי אין לו דרך לדעת אם אתם רציניים או לא. תוכנית עסקית ביד מוכיחה לו את הרצינות שלכם, וכן את המקור להחזר הלוואה שנתנו לכם. 

  • חסכונות – יש לכם כסף בעו"ש? יש לכם חיסכון שלא פתחתם? הגיע הזמן להשתמש בכסף שלכם. אין זמן יותר מתאים מזה. ככל שיהיו לכם פחות הלוואות, כך חיי העסק שלכם יהיו רגועים יותר. 
  • בנקים- לבנקים יש מסלולי הלוואות מצויינים לבעלי עסקים. לעולם אל תפנו לבנק בעצמכם. לבנק יש שפה שאתם לא מבינים, גם אם התמלול נראה לכם מוכר. יועץ עסקי עתיד להוזיל לכם את ההלוואה האחוזים משמעותיים בריביות ובכף זה עלול להתבטא בעשרות אלפי שקלים. 
  • קרן בערבות מדינה- חשוב שתכירו את האפשרות של לקחת הלוואה בערבות מדינה. למרות שקרן זו הינה קרן מצויינת לעסקים, אנו לא ממליצים לכם לגשת אליה כאפשרות ראשונה למקור מימון, אלא רק אם בבנקים לא אישרו לכם. 

פנו למומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים

יש לכם קושי? זו המקצועיות שלנו. אתם חשים מבולבלים? לנו יש את הידע. על זה נאמר אחד ועוד אחד שווה שתיים. 

אנו מתמחים בליווי עסקים בשלבי ההקמה שלהם ובליווי צמוד עד לראיית רווחים מוכחת ויציאה מחובות. החזון של החברה שלנו, זה לתת לבעלי עסקים את הכלים כדי להתנהל בצורה שבעל עסק אמור להתנהל. שווה לכם להכיר אותנו בפגישת היכרות שתתן לכם המון.