ייעוץ לפתיחת עסקים

הקמת עסק. איזו קונוטציה היא מעלה בכם? פחד, חידלון, יאוש או שמחה תקווה וחזון? זה ההבדל בין פתיחת עסק באופן עצמאי לפתיחת עסק עם תמיכה של ליווי עסקי מקצועי. אחוזים גבוהים מאוד מקרב העסקים המוקמים בארץ מדי שנה, נסגרים עוד לפני תחילת השנה הבאה. למה? כי כדי לנהל עסק רווחי, צריך ידע, ניסיון וכלים פרקטיים. לבעל עסק חדש אין את הידע הדרוש לצורך ניהול תקין של העסק, ניהול התזרים וכל מה שמסביב. זו הפעם הראשונה שהוא מקים עסק ולכן אין לו את הניסיון והכלים הפרקטיים הנרכשים. 

ייעוץ עסקי לפתיחת עסקים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מדוע צריך ליווי לפתיחת עסק? 

מי שעד היום עבד כשכיר, אין לו את הכלים לדעת מהן הדרישות מבעל עסק עצמאי. מי שקרוב או ידיד מנהל עסק עצמאי ודאי יכול להעיד שלא פעם ולא פעמיים הוא שמע מבעל העסק אנחה קורעת לב: "לעולם אל תהיה עצמאי"… כדי לנהל עסק צריך להיות בעל עצבי ברזל, כושר ניהולי, עמידה בזמני לחץ ועוד. 

הקמת עסק על ידי ייעוץ עסקי תקפיץ אתכם לחיי עסק תקינים ובריאים. כאשר מתחילים את העסק על רגל שמאל, הכל מתנהל בעצלתיים ולא הכל מתקדם כפי שחשבתם. 

מה יבדוק היועץ העסקי לפני פתיחת העסק? 

  • בדיקת היתכנות פיננסית להקמת העסק – ישראלי ממוצע הוא חסר סבלנות. כל מה שהוא צריך מבחינתו כדי להקים עסק, זה רצון טוב ומרץ. אבל, לפני שמקימים עסק יש צורך לבדוק האם העסק רווחי. אי אפשר לרכוש מוצר ברכישה סיטונאית בשני שקלים ולמכור אותו במחיר לצרכן בשקל תשעים – אתם תצאו מופסדים ותוך תקופה קצרה יתכן ותגררו לתהליך של פשיטת רגל (חלילה וחס!).

    יועץ עסקי יבדוק עבורכם את עלויות הקמת העסק, את היתכנות הרווחיות ויצליב נתונים כדי להבין איך תראו בעוד שנה מבחינה כלכלית. הוא עבר הכשרה מוקפדת וצבר ניסיון שעוזר לו לבצע את בדיקת הכדאיות הכלכלית. אם העסק רווחי, תקבלו ממנו את האוקיי והוא יבנה לכם תוכנית עסקית ממפה ומקיפה.

     

  • הגדרת קהל יעד ובידול ממתחרים – הקמת עסק דורשת ריכוז ומטרה ברורה מאוד. אחת מהמטלות בדרך להקמת עסק העומדות על כתפי היועץ העסקי זה הגדרת קהל יעד ויצירת יתרונות שאינם קיימים אצל המתחרים שלכם על מנת להיבדל מהם ולתת סיבה טובה לבחור דווקא בכם. אסטרטגיה עסקית היא קריטית למינוף עסקים.

    ישראליים רבים שמקימים עסק בקלות ראש, בלי היוועצות מוקדמת עם יועץ עסקי מוסמך, עלולים לדלג על השלב הזה. הם לא מודעים לכך שמדובר בשלב משמעותי ביותר. אי אפשר להקים עסק בהתבסס על מה שזורם. אתם צריכים לדעת הכל מראש ולקחת בחשבון את הנקודות הכי קטנות שעלולות להיות נקודת התורפה שלכם.

     

רוצים גם אתם ליהנות מהליווי של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים? הגעתם למקום הנכון. תנו למומחים לעבוד בשבילכם. אצלינו יספקו לכם שירות אדיב ואמין של לווי עסקי. אנו מלווים עסקים מכל הקשת הישראלית המגוונת. דברו איתנו, זה יהיה הטוב יותר.