חולמים להקים עסק מהבית? בואו נדבר על זה

למרות שהנתונים מראים שיש מצוקה כלכלית במדינת ישראל הרבה יותר ממה שהיה מצופה ממדינה כל כך מתקדמת, קיימות דרכים רבות להרוויח כסף. נראה שמי שמספיק חברמן, יש לו סיכוים גבוהים יותר להרוויח יותר כסף. בפוסט הזה נדבר על עבודה מהבית. קודם כל, מי יכול לעבוד מהבית? באילו סוגי עבודות ניתן לעבוד מהבית? וכיצד מתחילים ליישם הכל בסופו של תכנון? אז בואו נתחיל. 

מי יכול לעבוד מהבית? 

עבודה מהבית מתאימה למי שמעוניין לחסוך בעלויות של הקמת משרד. ישנן עבודות רבות בהן דרך ההתעסקות עם הלקוחות, זה רק דרך הטלפון או המייל ולכן יש אפשרות לעבוד מכל מקום שהוא. אם אתם לא נמצאים כרגע ברווחה כלכלית, עבודה מהבית היא הדבר הטוב ביותר עבורכם. בהמשך תוכלו כמובן להתרחב, אם תרצו. 

אבל, וכאן מגיע האבל הגדול, לא כל מי שרוצה לחסוך כסף יכול לעבוד מהבית. בשביל לעבוד בצורה מאורגנת ושפויה, צריך תנאים טכניים מינימליים. אם אין לכם חדר מיותר בו אתם יכולים למקם מחשב נייד ולשבת בו עם דלת סגורה, יהיה לכם מאוד קשה. אי אפשר לעבוד במטבח כאשר הגירויים סביבכם גדולים כל כך. ובקיצור, הבית שלכם צריך להתאים לעבודה מהבית. 

עסק מהבית

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

באילו סוגי עבודות אפשר לעבוד מהבית? 

כדי לענות על השאלה הזו נלך הפוך על הפוך. עבודות בהם אי אפשר לעבוד מהבית, זה הוראה, ועבודות המעניקות שירותים פרונטליים כמו בנקאות, מכירות וכדומה. כמעט כל שאר המקצועות מאפשרים עבודה מהבית, גרפיקאים, קלדנים, מנהלי חשבונות, כותבי תוכן, מעצבי אתרים, ספרים, מרצים בזום, שירותי תמיכה טכני לבתי תוכנה ועוד. 

איך תבחרו את התחום שלכם? קודם כל תבדקו למה אתם מתחברים ובהמשך תראו מהם התנאים לעבודה. האם מתאים לכם להשקיע כרגע גם בלימודי מקצוע או שאתם מעוניינים כבר מהרגע הראשון להתחיל לעבוד? אחרי שהכל ברור מול העיניים קל יותר להתקדם. 

כיצד מתחילים לעבוד? 

קודם כל אתם צריכים לפרסם את עצמכם, כדי שיהיה לכם למי לתת את השירות. לפני שאתם פונים לקופירייטר, כדאי לכם לעשות עבודה מקדימה. נסו לחשוב במה אתם שונים מאחרים, ומה מיוחד בעסק שלכם. כך יהיה לכם קל יותר גם להגיע לקהל יעד מסוים. כידוע, ככל שקהל היעד שלכם קטן יותר כך הסיכוי שלכם להגיע ליותר לקוחות הולך וגדל. 

דבר נוסף הקשור לתנאי העבודה שלכם. עליכם להחליט על מוסר עבודה. הרי אין לכם בוס ואין לכם עבור מי להתחייב. לכן, חשוב מאוד להחליט על שעות עבודה קבועות בהם אתם עובדים מדי יום. אם אתם אומנים בנשמה ואתם גם עובדים במקצוע כזה, זה כבר יוצא דופן… 

מרגישים שאתם ממש רוצים אבל חוששים להתחיל? 

חברת המפתח ללווי והקמת עסקים נמצאת כאן כדי לעזור לכם להגשים חלומות. אנו נשב אתכם, נכיר אתכם, את החלומות שלכם, את הכישרונות שלכם ויחד איתכם נראה מה העסק המתאים לכם לניהול מהבית. אנו מלווים עסקים רבים בדרך למימוש שלהם בשוק העבודה. 

הקליקו כאן לתזמון פגישה עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.