המדריך לפתיחת קליניקה לטיפול רגשי!

אם אתם בעלי תואר והכשרה לטפל בנפש, אתם יכולים לפתוח קליניקה לטיפול רגשי. תחום הטיפול הרגשי תפס תאוצה ולא לחינם. המצב הביטחוני המעורער, האסונות הרבים עליהם אנו שומעים וההיחשפות המתמדת לחדשות עושים את שלהם. יותר ויותר אנשים נזקקים לטיפול רגשי. כדי להיות מטפלים רגשיים חייבים לעבור הכשרה מתמדת. 

מיהו קהל היעד שלכם?

  • מוסדות חינוך – כל בית ספר בא במגעים עם מטפלים רגשיים לטובת תלמדיו. כך אתם יכולים להציע את עצמכם לבתי ספר שונים כדי לעזור לתלמידים בעלי קשיים רגשיים.
  • אנשים פרטיים – בכל משפחה ממוצעת ההורים רוצים להעצים את הילדים ולהקנות להם כלים להתמודדות במצבי לחץ. יש הורים שאין להם עצמם את הפניות לכך והם נעזרים באיש מקצוע לצורך כך.אם השם שלכם ילך לפניכם ואנשים יסמכו עליכם, תהפכו למטפלים מבוקשים.

 

  • פנימיות של ילדים חסרי בית – נוער נושר ונוער בסיכון צריך עזרה רגשית יותר מכל ילד. ילדי פנימיה שחסרה להם אהבה היומיומית של הוריהם הם קהל יעד שצריך עזרה. כדי להגיע לפנימיות פנו למנהלי המוסד.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה לפתוח קליניקה לטיפול רגשי?

קודם כל, אתם צריכים ללמוד את התחום לעומק. מדובר בלימודים מאסיביים של כמה שנים. בהמשך, אתם צריכם לעבור סטאז'. הלימודים יעלו לכם עשרות אלפי שקלים, הרבה אנרגיות וכמובן, תצטרכו להמשיך להיות מטופלים. כי כל מטפל חייב להיות מטופל. בהמשך תפרסמו את עצמכם, ותתחילו לעבוד מהבית. כאשר הביקוש יגבר ותצטרכו לעבור מקום, תדרשו לשכור מקום. העליות ההתחלתיות הן של הלימודים וצבירת ההכשרה – כל זה קורה עוד לפני הקמת העסק בפועל.

חשוב מאוד לבנות תוכנית עסקית!

לא פותחים עסק לפני שבונים תוכנית עסקית מקצועית. תוכנית עסקית תכלול פירוט כל ההוצאות בהקמת העסק, הקצאת תקציב לכל סעיף, צפי הרווחים המשוערים והאם הקמת העסק היא כדאית. רק כאשר יש לכם ביד תוכנית עסקית מפורטת, תדעו שאתם אכן יכולים לצאת לדרך בביטחון. אחרת, תצאו אבודים ותועים בלי מטרה ברורה.

מחפשים גוף עסקי מקצועי להתייעץ איתו? היועצים העסקיים בחברת המפתח זמינים לכם. השאירו פרטים כדי לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות. בצורה כזו אתם הולכים להצליח בענק!