המדריך לפתיחת קונדיטוריה למכירת עוגות וחלות מהבית!

אוהבת לאפות? מעונינת לפתוח עסק ביתי וחם? מתחברת לעבודה מהבית? את יכולה לפתוח עסק של עוגות וחלות ביתיות. מיהו קהל היעד לעסק כעזה, מהם השלבים לפתיחת העסק, וכמה עולה להקים עסק של עוגות וחלות ביתיות? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים עונים.

מיהו קהל היעד לקונדיטוריה?

אמהות עסוקות – לא כל עקרת בית אוהבת לאפות. אבל כל משפחה אוהבת לפנק את עצמה עם מאפים טעימים וניחוחות. עסק כזה הוא הצלה גם לאמהות עסוקות שאין להם זמן להכין עוגת יום הולדת לחוגג התורן.

בעלי שמחות – עוגות ויטרינה ועוגות ביתיות לשילוב בברים בשמחות, חינה, בר/ת מצווה, בריתות וכדומה.  

  1. ערבים ומפגשים – בכל מפגש נחמד לכבד. כך שבאמת תוכלו להיות שליחים לשלוח מאפים טובים.
  2. נופשים– אנשים אוהבים לפרגן לעצמם לכבוד שבת עוגות וחלות. כשנוסעים לעיר אחרת ורוצים טעם של בית אנשים מוכנים לשלם כל מחיר ולחסוך את הכנת האוכל.
מאפים ולחמניות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

השלבים לפתיחת קונדיטוריה מהבית

 1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שפותחים עסק חדש, חשוב מאוד לפנות לייעוץ עסקי. אם תפתחו עסק בלי לדעת מהן ההוצאות וההכנסות הצפויות. אתם עלולים למצוא את עצמכם פושטים את הרגל. לכן, פנו ליועץ עסקי וכך תהיו רגועים שאתם על הגל הנכון. יועץ עסקי יבנה לכם תוכנית עסקית שתשקף את רווחיות העסק.

 2. רישום עוסק פטור – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. רואה חשבון יעשה לכם את העבודה הזו. יועצים עסקיים רבים מציעים גם את השירות הזה ללקוחותיהם.
   
 3. הכשרת המקום – אתם לא צריכים להשכיר מקום כדי להכין את המאפים. אם יש לכם משטחי עבודה גדולים ומרחב מספק, אתם יכולים לאפות את המאפים בבית.

 4. רכישת ציוד  – תדרשו לקנות מיקסר גדול, תבניות בגדלים שונים, מוצרי עזר לאפייה וחומרי אריזה וחומרי אפייה באופן שוטף.

 5. מיתוג ופרסום – כדי לפרסם את העסק שלכם כמו שצריך, צריך להשקיע. היועץ העסקי יכוון אתכם בצעדים שיהיו נכונים עבורכם. בניית אתר אינטרנט היא תמיד מומלצת. היא מרחיבה את קהל הלקוחות. מצד שני אם תרצו לחדור למגזר מסוים השיווק יעשה בצורה מותאמת – לדוגמה, כדי לשווק במגזר החרדי תצטרכו לדאוג לכשרות מקובלת לפני שאתם בכלל מפרסמים…

רוצים לפתוח קונדיטוריה למכירת עוגות וחלות ביתיות? אתם מוזמנים לפנות לחברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו כאן כדי לעזור לכם לפתוח עסק חדש בלי לקחת סיכונים. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. הדרך להצלחה מתחילה כאן!

אנו ממליצים לכם לראות את ההצלחה של הלקוחות שלנו שבחרו בנו לליווי ופתיחת עסק – דרים קייק – עוגות בוטיק שהוקמה בעיר באר שבע.