המדריך לפתיחת עסק של תיווך ממלאות מקום

יצא לכם להיות ממלאי מקום? ההרגשה המסייטת של מה יהיה מחר מלווה את המורים לאורך כל הדרך. לא מעט עובדים פורשים ממערכת ההוראה רק בגלל שאין להם כוח לסבב הזה. אם אתם תהיו כאן בשבילם, תתווכו בין מורים לבתי ספר, תפתרו את הבעיה. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע לפתיחת עסק לתיווך ממלאות מקום. 

 

מיהו קהל היעד שלכם?

  • בתי ספר – המטרה שלכם היא לעזור לבתי הספר כאשר נוצרו להם חוסרים בשיעורים. לכן, פנו לבתי ספר בעיר ותציעו להם את השירות שלכם כמתווכים מילויי מקום.
  • מורים ומורות פנויים/ת – ישנם לא מעט מורים ומורות שיושבים בבית וממתינים להזמנה של בית הספר. אתם תהיו אלו שתציעו להם רישום מדוקדק ובהמשך תציעו להם משרות מתאימות.

איך זה עובד?

אתם מפרסמים את עצמכם בתור מתווכים לממלאי מקום. המורים/ות יפנו אליכם עם הדרישות שלהם. בתי ספר ותיכונים יפנו אליכם עם הדרישות שלהם למורים/ות מוצלחים. אתם תגבו תשלום של אחוזים מסוימים וזו תהיה המשכורת שלכם.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה לפתוח עסק לתיווך לממלאות מקום?

פתיחת עסק תיווך מילוי מקום הינו עסק בלי עלות ראשונית של כלים ואיבזור. רק תצטרכו להשקיע בפרסומת. לכן אין כאן הרבה סיכונים. אבל כן חשוב לבנות אסטרטגיה נכונה בפרסומת.

מה חשוב לדעת לפני שמקימים עסק?

פתיחת עסק היא דבר משמעותי המצריך שיקול דעת והמון השקעה ותכנון. חשוב מאוד לערוך בדיקה ולוודא שאכן שווה לפתוח את העסק. צריך לפתוח עוסק פטור ברשויות המס. לא מעט אנשים מתפתים לפתוח עסק ומרוב התלהבות לא בונים תוכנית עסקית אסטרטגית. 

מחפשים אנשי מקצוע שיעזרו לכם לפתוח עסק כמו שצריך? 

הכירו את חברת המפתח לליווי ומימון עסקים. אנו כאן כדי לעזור לכם לפתוח עסק בצורה כדאית ורווחית. אנו נלווה את העסק שלכם עד להצלחתו המירבית. כי בשבילנו, הצלחה של לקוחות היא הצלחה שלנו.