המדריך לפתיחת עסק של ריצוף!

בעלי ידע בריצוף דירות? אם אתם אוהבים את התחום, אתם יכולים לפתוח עסק לריצוף מבנים! כאן תקבלו מידע שיסייע לכם בהקמת העסק. הרבה רצפים מגיעים מהשטחים כדי לבצע עבודות בישראל. תוכלו לרכז כמה כאלה תחתיכם ולהציע שירותי ריצוף מדויקים ואיכותיים.

מיהו קהל היעד שלכם?

  • קבלנים ויזמים.

קבלנים הבונים ללקוחותיהם בית חדש או משפצים, מחפשים רצף מקצועי שיעשה את העבודה. תוכלו להציע להם את שירותיכם. העדיפו את קהל היעד הזה שיספק לכם עבודה רבה.

  • אנשים פרטיים.

בעידן של היום, כל שיפוץ דירה יכלול גם ריצוף. לא חסרים אנשים שמחפשים רצף מקצועי שיעשה עבורם עבודה מדויקת ואיכותית. 

  • חנויות ומשרדים.

משרדים, חנויות, בתי ספר, בתי מרקחת ומוסדות המשפצים את המבנה, יחפשו רצף שירצף את החדרים. גם להם אתם יכולים להציע את עצמכם.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה הציוד הנדרש כדי להיות רצפים?

עלות של עסק של ריצוף מורכב מעלות חומרים ופרסומת. החומרים הדרושים לעבודה השוטפת: חצץ שומשום, טיט, רובה. וכמובן הכלים המתאימים לריצוף: מכונת חיתוך קרמיקה, מד מטר, שפכטל למריחת הרובה ועוד. ערכו רשימה מסודרת של הציוד אותו אתם צריכים ובררו מול ספקים שונים את המחירים, אתם עשויים להיות מופתעים בשל הפערים במחיר.   

מה חשוב להקפיד בעבודות הריצוף?

  1. דיוק. אחת הדרישות החשובות ביותר בעבודת הריצוף היא דיוק. כמה שתקפידו על כך יותר, תרוויחו שם טוב יותר. כי זוהי הדרישה המרכזית של הלקוחות שלכם.
  2.  אמינות. מילה שלכם זו מילה. אם התחייבתם לסיים עד תאריך מסוים, אל תאחרו. המלצה של מומחים בשיווק, אם אתם משערים שתסיימו בעוד שבוע תתחייבו על שבועיים. כך לא תהרסו לעצמכם את השם שלכם.

מעוניינים לפתוח עסק לריצוף ומחפשים ייעוץ וליווי עסקי? הכירו את חברת המפתח לליווי ומימון. אנו כאן כדי לעזור לכם לפתוח עסק בצורה מקצועית ונכונה. אנו נדאג לכך שהרווח שלכם יהיה גדול מההוצאות והעסק שלכם יניב רווחים ולא הפסדים. כי הכל מתחיל בתכנון נכון.