המדריך לפתיחת עסק ניהול וייעוץ השקעות נדל"ן

עולם הנדל"ן מגלגל מיליוני שקלים בחודש. ההתעסקות עם עולם הנדל"ן היא משתלמת לטווח הארוך. אם אתם מבינים בנדל"ן, יודעים לנהל משא ומתן ובעלי משמעת עצמית חזקה, יתכן שייעוץ וניהול השקעות נדל"ן יתאים לכם מאוד. היועצים העסקיים של המפתח לליווי והקמת עסקים מנגישים כאן מידע שחשוב להכיר לפני שמקימים עסק לניהול וייעוץ השקעות נדל"ן.

מה כולל התפקיד?

מחירי הדירות עולים ללא סוף והמצב לא צפוי להשתנות לטובה. לא מעט זוגות צעירים מוצאים את עצמם מחפשים לקנות דירה, יש להם הון עצמי להוצאת משכנתא אבל אין להם את הידע הנדרש למציאת השקעה משתלמת. 

במקביל, ישנם אנשים שיש להם כסף בצד אבל אין להם הבנה וגישה לנדל"ן. כאן נכנס לתמונה יועץ השקעות נדל"ן. הוא מומחה בהשקעות נדל"ן ומכיר טוב את השטח. יועץ יסדר את כל עניין ההשקעה. אם למשל זוג צעיר רוצה לקנות דירה אבל יש לו הון עצמי מינימלי והוא לא יכול להתחייב לשלם משכנתא גבוההה מדי, יועץ השקעות נדל"ן מחפש דירה מתאימה לפי דרישות הלקוח. בדרך כלל הוא גם יצליח למצוא דירה זולה כי יש לו קשרים עם מתווכים ומכירים אותו שם… הוא ינסה למצוא פתרון מתאים. הוא למשל יציע לכם לחלק את הדירה ל-2 והיחידה המושכרת תשלם את המשכנתא. בנוסף, הוא יעזור ללקוח למצוא אדריכל מתאים, קבלן וכו' להתאמת תכנית מתאימה. בסופו של דבר, אנשים שאין להם קרוב שיכול לדאוג עבורם על כל מה שנדרש ברכישת דירה, יגיעו לקנות דירה ברוגע ובשלווה כאשר כל העול הטכני לא קשור אליהם.

מי קהל היעד?

  1. משקיעים מתחילים.
  2. אנשים פרטיים שרוצים לקנות בית עם הון עצמי לא גבוה ועוד.

מהם השלבים לפתיחת עסק לניהול ויעוץ השקעות נדל"ן?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – חשוב שתפנו לייעוץ עסקי על מנת שיסייע לכם בבניית תוכנית עסקית מפורטת. אמנם אין לכם הוצאות ראשוניות גבוהות, אבל אתם חייבים לקבוע איך לתמחר נכון. רק אחרי שיועץ עסקי ימפה את כל התוכנית, יבין כמה מאמץ, זמן והשקעה טמונים בעבודה הזו, תוכלו להחליט כמה לדרוש עבורה.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי לצורך קבלת תעודת עוסק פטור.

3.מיקום משרד – תוכלו לעבוד מהבית או לשכור חדר קטן עם מחשב.

4. מיתוג ופרסום – פנו ליועץ שיווקי שישווק את העסק שלכם הכי שאפשר. כי מה יעזור אם תקימו עסק אבל לא תשווקו אותו בצורה נכונה. יועץ שיווקי יבנה לכם אסטרטגיית שיווק מניבת רווחים.

 

קחו בחשבון שאת כסף ההשקעה הגדול שתצטרכו להשקיע הוא הזמן שתשקיעו בכל לקוח. רוצים לפתוח עסק בצורה בטוחה נטולת סיכונים מיותרים? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו  נעזור לכם להקים עסק כדאי ומשתלם בלי סיכונים מיותרים. המטרה שלנו היא להביא את העסק שלכם להצלחתו המירבית.