המדריך לפתיחת עסק לתפירת מטפחות!

מומחים בתפירה? רוצים לעשות כסף גדול? תפירת מטפחות היא עסק מצליח ומרוויח! מה בדיוק נדרש ממכם כדי לפתוח עסק למטפחות ואיך אתם תוכלו באמת לעשות כסף מהתחביב שלכם. המשיכו איתנו לשורות הבאות. זה הולך להיות מעשי.

מיהו קהל היעד שלכם?

    1. נשים חרדיות. כל אישה חרדית מחדשת מדי פעם את המטפחות שלה. כך שאתם באמת יכולים לעשות מזה כסף. גם אם תתחילו ממכירה ביתית, תבואנה אליכם לקוחות רבות.

    2. חנויות למכירת מטפחות. הציעו את המטפחות שלכם לחנויות מטפחות. כך תמכרו להם בסטוקים במחיר מוזל יותר.
    3. יצרנים. הציעו את עצמכם ליצרנים. תוכלו לעבוד תחתם ולקבל אחוזים.

    4. מפעלים של תפירת מטפחות. קיימים מפעלים מיוחדים לייצור מטפחות. הציעו את עצמכם ותוכלו לעבוד שם לפי הסכם שכר שתקבעו.
תפירת מטפחות

איך מקימים עסק לתפירת מטפחות?

אם אתם כבר יודעים לתפור, חצי עבודה מאחוריכם. עכשיו אתם פשוט צריכים לבחור גיזרה מתאימה, בדים מתאימים ומכונת תפירה ופשוט להתחיל לתפור. פרסמו את עצמכם בעיתונים וספרו למכרים. מהר מאוד תמצאו את עצמכם מלאי לקוחות. בהתחלה תמכרו מהבית ובהמשך תוכלו לפתוח בית עסק רציני.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

על מה חשוב להקפיד בהקמת עסק לייצור מטפחות?

חשוב מאוד שהמטפחות תהיינה נוחות מאוד וכביסות. ככל שהמטפחת נוחה יותר, קהל הלקוחות ילך ויתרחב. כי זה מה שנשים מחפשות. 

כמה עולה להקים עסק של מטפחות?

העלות היא זולה מאוד. רכישת מכונת תפירה מקצועית תעלה לכם כמה אלפי שקלים. מכונת אוברלוק שגם היא עולה כמה אלפים, הבדים יעלו עשרות שקלים. והפרסומת תעלה לכם עוד כמה מאות. זהו זה. עסק בלי סיכונים גבוהים ועם הרבה מאוד סיכויים להצלחה. אל תשכחו שאתם צריכים לפתוח את העסק במקום מסוים. להתחלה ההמלצה היא לפתוח באחד מחדרי הבית כמכירה ביתית. 

חוששים לפתוח עסק לבד? חולמים להיות עצמאים בעלי עסק מרוויח אבל לא יודעים איך להתחיל? אתם צודקים. פתיחת עסק היא צעד משמעותי הדורש המון תכנון ושיקול דעת. לא כל יום פותחים עסק. חשוב מאוד שתעשו את זה בצורה מקצועית. בשביל זה אנחנו כאן.

הכירו את המפתח לליווי ומימון עסקים כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו ילוו אתכם ויעזרו לכם לפתוח את העסק שלכם כך שתצאו עם רווחים גדולים.