המדריך לפתיחת עסק לרפלקסולוגיה

למדתם רפלקסולוגיה? אתם מוזמנים לפתוח עסק ולעבוד בתחום הרפלקסולוגיה. כאן נפרט את השלבים לפתיחת עסק רפלקסולוגיה.

מי קהל היעד?

 1. ילדים שלא חשים בטוב. ילדים עם אסטמה לדוגמה.
 2. כל אדם שנתקל בבעיה בריאותית.
 3. תוכלו לפנות למרפאות בתחום הרפואה משלימה.

איך רפלקסולוגיה מיטיבה עם הלקוחות?

רפלקסולוגיה היא תורת כף רגל. בעזרת מסאז' נקודתי בכף הרגל ניתן לפתור בעיות בריאותיות שונות. הכל נמצא שם. אם הילד מצונן, הרפלקסולוג מעסה לו את מיקום הסינוסים בכף הרגל והילד ירגיש טוב יותר. 

רפלקסולוגיה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק לרפלקסולוגיה?

 1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – לפני שפונים לפתוח עסק חדש, חובה לפנות ליעוץ עסקי. אחרת, אתם לא יודעים לאן אתם מכניסים את עצמכם.

   

 2. פתיחת תיק עוסק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

   

 3. אם יש לכם חדר פנוי בבית, תרהטו אותו בטוב טעם והוא יקבל את פני הלקוחות. אבל אם הבית שלכם קטן יותר, תדרשו להשכיר קליניקה מתאימה.

 4. כמה עולה להקים עסק של רפלקסולוגיה? קודם כל, הלימודים. אבל אחרי שלמדתם את המקצוע, תדרשו לשלם רק על מקום, ריהוט ומשחות מתאימות. כך שמדובר בעלות שוטפת של כמה אלפי שקלים.

   

 5. מיתוג ופרסום. לא פותחים עסק בלי משווק מנוסה. ישנם אינספור כאלו שלמדו רפלקסולוגיה ונותנים שירות כמוכם. למה שיפנו דווקא אליכם? אם תשווקו את עצמכם כמו שצריך, בצורה מקצועית ומשכנעת, קהל הלקוחות שלכם ילך ויתרחב. כמובן שחשוב מאוד לתת שירות אדיב וסבלני שהוא זה שבסופו של דבר ימשוך את הלקוחות שלכם להגיע שוב ושוב.

   

הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנו נלווה את פתיחת העסק שלכם מהתחלה ועד הסוף. אנו נמפה את האפשרויות הכלכליות והמטרות אליהם אתם שואפים ונבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת. מוזמנים ליהנות מלווי עסקי מוצלח. אתם עוד תודו לנו.